JM - Cresco, s.r.o

Aktívna spoločnosť
IČO: 47254653
DIČ: 2024098681
IČ DPH: SK2024098681
Poštová 7263/3, Bratislava - mestská časť Staré Mesto

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Poštová 7263/3, Bratislava - mestská časť Staré Mesto Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Administratívne, pomocné kancelárske a iné obchodné pomocné činnosti 82.99
Dátum vzniku: 29. 5. 2014
Základné imanie: 7,5 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 5. 2014
Spisová značka: Sro/99051/B
Predmet podnikania (výber): Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob…; Reklamné a marketingové služby; Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov …

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť JM - Cresco, s.r.o v roku 2025 znížila zisk o 70 % na 194,7 tis. € a tržby jej klesli o 91 % na 221,4 tis. €.

221,4 tis. €
Tržby
194,7 tis. €
Zisk
758,6 tis. €
Celkové výnosy
86,3 mil. €
Aktíva
75,0 mil. €
Vlastné imanie
13 %
Celková zadlženosť
38,7 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 4,4 mil., 2022 1,2 mil., 2023 1,2 mil., 2024 646,6 tis., 2025 194,7 tis.20214,4 mil.20221,2 mil.20231,2 mil.2024646,6 tis.2025194,7 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 3,4 tis., 2022 482,7 tis., 2023 2,5 mil., 2024 2,4 mil., 2025 221,4 tis.20213,4 tis.2022482,7 tis.20232,5 mil.20242,4 mil.2025221,4 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 221,4 tis. € 194,7 tis. €
2024 2,4 mil. € 646,6 tis. €
2023 2,5 mil. € 1,2 mil. €
2022 482,7 tis. € 1,2 mil. €
2021 3,4 tis. € 4,4 mil. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý nehmotný majetok2,2 tis. €
  • Dlhodobý hmotný majetok867,5 tis. €
  • Dlhodobý finančný majetok36,6 mil. €
  • Zásoby19,3 mil. €
  • Dlhodobé pohľadávky444,6 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky27,3 mil. €
  • Finančné účty1,8 mil. €
  • Časové rozlíšenie1,5 tis. €

Pasíva

  • Vlastné imanie75,0 mil. €
  • Záväzky11,3 mil. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma JM - Cresco, s.r.o v konkurze?

JM - Cresco, s.r.o nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma JM - Cresco, s.r.o tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala JM - Cresco, s.r.o tržby 221,4 tis. €.

Je firma JM - Cresco, s.r.o v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 JM - Cresco, s.r.o dosiahla zisk 194,7 tis. €.

Je JM - Cresco, s.r.o platiteľom DPH?

JM - Cresco, s.r.o je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma JM - Cresco, s.r.o sídli?

JM - Cresco, s.r.o má sídlo na adrese Poštová 7263/3, Bratislava - mestská časť Staré Mesto, 811 06.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 13. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 13. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026