AGRO-MALATINÁ s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 47251131
DIČ: 2023893432
Bobrovník 106, Bobrovník

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Bobrovník 106, Bobrovník Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Lesníctvo a ťažba dreva 02.40 SK NACE podľa Štatistického úradu SR (Register právnických osôb) — štatistická klasifikácia hlavnej činnosti, nie predmet podnikania z obchodného registra.
Dátum vzniku: 5. 10. 2013
Základné imanie: 5,0 tis. €
Spisová značka: Sro/60407/L
Predmet podnikania (výber): Poľnohospodárstvo a lesníctvo vrátane predaja nespracovaných poľnohospodárskych a lesných výrobkov za účelom spracova…; kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob…; sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Daniel Grenčík od 1. 1. 2015
    konateľspoločník
    Podiel: 50 % Vklad: 2 500 €
  • Ing. Ivan Bella od 15. 1. 2019
    konateľspoločník
    Podiel: 50 % Vklad: 2 500 €

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť AGRO-MALATINÁ s.r.o. v roku 2025 zvýšila zisk o 41 % na 2,6 tis. €.

0 €
Tržby
2,6 tis. €
Zisk
8,1 tis. €
Celkové výnosy
47,8 tis. €
Aktíva
16,9 tis. €
Vlastné imanie
65 %
Celková zadlženosť
5,4 %
Návratnosť aktív (ROA)

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 264, 2022 327, 2023 229, 2024 1,8 tis., 2025 2,6 tis.20212642022327202322920241,8 tis.20252,6 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 14,2 tis., 2022 11,2 tis., 2023 6,2 tis., 2024 5,2 tis., 2025 0202114,2 tis.202211,2 tis.20236,2 tis.20245,2 tis.20250
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 0 € 2,6 tis. €
2024 5,2 tis. € 1,8 tis. €
2023 6,2 tis. € 229 €
2022 11,2 tis. € 327 €
2021 14,2 tis. € 264 €

Výkaz ziskov a strát je podaný, tržby z predaja tovaru, výrobkov a služieb sú v ňom nulové.

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok6,4 tis. €
  • Dlhodobý finančný majetok12,6 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky28,2 tis. €
  • Finančné účty614 €

Pasíva

  • Základné imanie5,0 tis. €
  • Fondy zo zisku314 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov9,0 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie2,6 tis. €
  • Krátkodobé záväzky30,9 tis. €

Finančné ukazovatele

2025 2024 2023 2022 2021 2020 2019 2018 2017 2016 2015 2014
Návratnosť vlastného kapitálu (ROE) 15,3 % 12,9 % 1,8 % 2,7 % 2,2 % 2,3 % 2,1 % 1,2 % 12,4 % 16,7 % 21,2 % 26,8 %
Návratnosť aktív (ROA) 5,4 % 4,2 % 1,0 % 1,0 % 1,3 % 2,3 % 2,1 % 1,2 % 4,4 % 6,8 % 11,0 % 24,9 %
Celková zadlženosť 64,7 % 67,8 % 44,8 % 61,1 % 43,2 % 0,4 % 0,5 % 0,3 % 64,8 % 59,2 % 48,2 % 7,1 %
Daň z príjmov 340 € — — — — — — — — — — —

Návratnosť a marže z výsledku hospodárenia po zdanení; celková zadlženosť = záväzky / aktíva. Pri zápornom vlastnom imaní sa ROE nepočíta.

Účtovné závierky

Súvaha a výkaz ziskov a strát po riadkoch tak, ako ich firma podala do Registra účtovných závierok. Zobrazené sú vyplnené riadky; sumy v celých eurách.

Súvaha — aktíva Úč MUJ · 2025
Riadok 2025
001 Spolu majetok 47 826 €
002 A. Neobežný majetok 18 963 €
004 A.II. Dlhodobý hmotný majetok súčet 6 353 €
005 A.II.1. Pozemky a stavby 6 353 €
009 A.III. Dlhodobý finančný majetok súčet 12 610 €
011 2. Ostatný dlhodobý finančný majetok 12 610 €
014 B. Obežný majetok 28 863 €
017 B.III. Krátkodobé pohľadávky súčet 28 249 €
018 B.III.1. Pohľadávky z obchodného styku 246 €
019 2. Sociálne poistenie, daňové pohľadávky a dotácie 28 003 €
021 B.IV. Finančný majetok 614 €
022 B.IV.1. Peniaze a účty v bankách 614 €
Súvaha — pasíva Úč MUJ · 2025
Riadok 2025
024 Spolu vlastné imanie a záväzky 47 826 €
025 A. Vlastné imanie 16 904 €
026 A.I. Základné imanie 5 000 €
027 A.I.1. Základné imanie a zmeny základného imania 5 000 €
030 A.III. Fondy zo zisku 314 €
032 A.V. Nerozdelený zisk alebo neuhradená strata minulých rokov 8 996 €
033 A.VI. Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie po zdanení 2 594 €
034 B. Záväzky 30 922 €
038 B.IV. Krátkodobé záväzky okrem rezerv, úverov a výpomoci súčet 30 922 €
039 B.IV.1. Krátkodobé záväzky z obchodného styku 333 €
041 3. Daňové záväzky a dotácie 340 €
042 4. Ostatné krátkodobé záväzky 30 249 €
Výkaz ziskov a strát Úč MUJ · 2025
Riadok 2025
001 Výnosy z hospodárskej činnosti spolu súčet 8 066 €
007 VI. Ostatné výnosy z hospodárskej činnosti 8 066 €
008 Náklady na hospodársku činnosť spolu súčet 5 132 €
011 C. Služby 4 986 €
013 E. Dane a poplatky 146 €
018 Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti 2 934 €
019 Pridaná hodnota −4 986 €
035 Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie pred zdanením 2 934 €
036 P. Daň z príjmov 340 €
038 Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie po zdanení 2 594 €

Riadky závierky zatiaľ nemáme načítané za roky: 2024, 2023, 2022, 2021, 2020, 2019, 2018, 2017, 2016, 2015, 2014, 2013 — sú v origináli nižšie.

Originály v Registri účtovných závierok

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

História z obchodného registra

Osoby, ktoré už vo vedení ani vo vlastníctve nie sú

  • AGRONOVA EKO, s.r.o.spoločník2. 12. 2015 – 9. 5. 2019
  • Jednotná poľnohospodárska, s.r.o.spoločník2. 12. 2015 – 9. 5. 2019
  • Milan Viharakonateľ, spoločník5. 10. 2013 – 1. 12. 2015

Výpis z obchodného registra SR ↗

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma AGRO-MALATINÁ s.r.o. v konkurze?

AGRO-MALATINÁ s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Je firma AGRO-MALATINÁ s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 AGRO-MALATINÁ s.r.o. dosiahla zisk 2,6 tis. €.

Kde firma AGRO-MALATINÁ s.r.o. sídli?

AGRO-MALATINÁ s.r.o. má sídlo na adrese Bobrovník 106, Bobrovník, 032 23.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 24. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 24. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 24. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 24. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 21. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 22. 10. 2026