S-Stavby s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 47244755
DIČ: 2023674906
IČ DPH: SK2023674906
Malá Lúč 133, Lúč na Ostrove

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Malá Lúč 133, Lúč na Ostrove Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Vedenie firiem; poradenstvo v oblasti riadenia 70.20
Dátum vzniku: 4. 1. 2013
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 29. 11. 2013
Spisová značka: Sro/32305/T
Predmet podnikania (výber): Uskutočňovanie stavieb a ich zmien; Čistiace a upratovacie služby; Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Adrián Sebő od 13. 6. 2013
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť S-Stavby s.r.o. v roku 2025 sa dostala zo straty do zisku 499 € a tržby jej narástli o 78 % na 260,2 tis. €.

260,2 tis. €
Tržby
499 €
Zisk
283,8 tis. €
Celkové výnosy
490,4 tis. €
Aktíva
92,3 tis. €
Vlastné imanie
81 %
Celková zadlženosť
31,5 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 −13,5 tis., 2022 −1,2 tis., 2023 −11,3 tis., 2024 −1,1 tis., 2025 4992021−13,5 tis.2022−1,2 tis.2023−11,3 tis.2024−1,1 tis.2025499
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 279,6 tis., 2022 278,2 tis., 2023 98,9 tis., 2024 145,8 tis., 2025 260,2 tis.2021279,6 tis.2022278,2 tis.202398,9 tis.2024145,8 tis.2025260,2 tis.
Celkové výnosy (€)
Celkové výnosy (€): 2021 304,2 tis., 2022 440,7 tis., 2023 187,5 tis., 2024 254,9 tis., 2025 283,8 tis.2021304,2 tis.2022440,7 tis.2023187,5 tis.2024254,9 tis.2025283,8 tis.
Daň z príjmu (€)
Daň z príjmu (€): 2021 143, 2022 1,8 tis., 2023 1,5 tis., 2024 2,6 tis., 2025 2,6 tis.202114320221,8 tis.20231,5 tis.20242,6 tis.20252,6 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 260,2 tis. € 499 €
2024 145,8 tis. € -1,1 tis. €
2023 98,9 tis. € -11,3 tis. €
2022 278,2 tis. € -1,2 tis. €
2021 279,6 tis. € -13,5 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok286,1 tis. €
  • Zásoby32,5 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky147,1 tis. €
  • Finančné účty24,7 tis. €

Pasíva

  • Vlastné imanie92,3 tis. €
  • Záväzky398,1 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma S-Stavby s.r.o. v konkurze?

S-Stavby s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma S-Stavby s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala S-Stavby s.r.o. tržby 260,2 tis. €.

Je firma S-Stavby s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 S-Stavby s.r.o. dosiahla zisk 499 €.

Je S-Stavby s.r.o. platiteľom DPH?

S-Stavby s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma S-Stavby s.r.o. sídli?

S-Stavby s.r.o. má sídlo na adrese Malá Lúč 133, Lúč na Ostrove, 930 03.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 17. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026