MUDr. Desatová s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 47243783
DIČ: 2023647406
Ružinovská 10, Bratislava

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Ružinovská 10, Bratislava Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Zdravotníctvo 86.23
Dátum vzniku: 29. 11. 2012
Základné imanie: 5,0 tis. €
Spisová značka: Sro/85710/B
Predmet podnikania: poskytovanie zdravotnej starostlivosti v zdravotníckom zariadení - v ambulancii v odbore zubné lekárstvo

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • MUDr. Barbora Norek, PhD. od 10. 9. 2014
    konateľ
  • MUDr. Janka Desatová od 29. 11. 2012
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť MUDr. Desatová s. r. o. v roku 2025 zvýšila zisk o 32 % na 67,2 tis. € a tržby jej narástli o 13 % na 216,1 tis. €.

216,1 tis. €
Tržby
67,2 tis. €
Zisk
155,3 tis. €
Aktíva
72,7 tis. €
Vlastné imanie
53 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 40,8 tis., 2022 49,2 tis., 2023 51,9 tis., 2024 50,9 tis., 2025 67,2 tis.202140,8 tis.202249,2 tis.202351,9 tis.202450,9 tis.202567,2 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 192,8 tis., 2022 210,4 tis., 2023 197,5 tis., 2024 191,0 tis., 2025 216,1 tis.2021192,8 tis.2022210,4 tis.2023197,5 tis.2024191,0 tis.2025216,1 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 216,1 tis. € 67,2 tis. €
2024 191,0 tis. € 50,9 tis. €
2023 197,5 tis. € 51,9 tis. €
2022 210,4 tis. € 49,2 tis. €
2021 192,8 tis. € 40,8 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Pasíva

  • Vlastné imanie72,7 tis. €
  • Záväzky82,6 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma MUDr. Desatová s. r. o. v konkurze?

MUDr. Desatová s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma MUDr. Desatová s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala MUDr. Desatová s. r. o. tržby 216,1 tis. €.

Je firma MUDr. Desatová s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 MUDr. Desatová s. r. o. dosiahla zisk 67,2 tis. €.

Kde firma MUDr. Desatová s. r. o. sídli?

MUDr. Desatová s. r. o. má sídlo na adrese Ružinovská 10, Bratislava, 820 07.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 14. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 14. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026