Booster Precision Components (Belusa) s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 47236787
DIČ: 2023389588
IČ DPH: SK2023389588
Beluša, Hloža 2520, Beluša

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Beluša, Hloža 2520, Beluša Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Výroba strojov a zariadení i. n. 28.13
Dátum vzniku: 13. 12. 2011
Základné imanie: 4,0 mil. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 1. 2012
Spisová značka: Sro/25474/R
Predmet podnikania (výber): prenájom nehnuteľností a nebytových priestorov bez poskytovania iných než základných služieb spojených s prenájmom; výroba dielov a príslušenstva pre motorové vozidlá; kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi /maloobchod/ alebo iným prevádzkovateľom živnosti /veľkoob… …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Ing. Ivan Kvietok od 23. 3. 2026
    konateľ
  • Rudolf Grijpma od 29. 4. 2021
    konateľ
  • Booster Precision Components Holding GmbH od 8. 4. 2026
    spoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť Booster Precision Components (Belusa) s.r.o. v roku 2025 znížila stratu o 58 % na 1,5 mil. € a tržby jej narástli o 4 % na 47,8 mil. €.

47,8 mil. €
Tržby
1,5 mil. €
Strata
89,1 mil. €
Celkové výnosy
18,1 mil. €
Aktíva
2,3 mil. €
Vlastné imanie
88 %
Celková zadlženosť
15,9 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 183,8 tis., 2022 248,6 tis., 2023 67,3 tis., 2024 −3,5 mil., 2025 −1,5 mil.2021183,8 tis.2022248,6 tis.202367,3 tis.2024−3,5 mil.2025−1,5 mil.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 38,7 mil., 2022 45,0 mil., 2023 48,1 mil., 2024 45,8 mil., 2025 47,8 mil.202138,7 mil.202245,0 mil.202348,1 mil.202445,8 mil.202547,8 mil.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 47,8 mil. € -1,5 mil. €
2024 45,8 mil. € -3,5 mil. €
2023 48,1 mil. € 67,3 tis. €
2022 45,0 mil. € 248,6 tis. €
2021 38,7 mil. € 183,8 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý nehmotný majetok183,1 tis. €
  • Dlhodobý hmotný majetok3,7 mil. €
  • Zásoby7,3 mil. €
  • Dlhodobé pohľadávky7,6 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky6,6 mil. €
  • Finančné účty34,3 tis. €
  • Časové rozlíšenie228,6 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie4,0 mil. €
  • Fondy zo zisku138,3 tis. €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov-428,2 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie-1,5 mil. €
  • Rezervy835,6 tis. €
  • Dlhodobé záväzky80,2 tis. €
  • Krátkodobé záväzky11,4 mil. €
  • Bankové úvery3,5 mil. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma Booster Precision Components (Belusa) s.r.o. v konkurze?

Booster Precision Components (Belusa) s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma Booster Precision Components (Belusa) s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala Booster Precision Components (Belusa) s.r.o. tržby 47,8 mil. €.

Je firma Booster Precision Components (Belusa) s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 Booster Precision Components (Belusa) s.r.o. vykázala stratu 1,5 mil. €.

Je Booster Precision Components (Belusa) s.r.o. platiteľom DPH?

Booster Precision Components (Belusa) s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma Booster Precision Components (Belusa) s.r.o. sídli?

Booster Precision Components (Belusa) s.r.o. má sídlo na adrese Beluša, Hloža 2520, Beluša, 018 61.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 16. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 16. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026