SKL 41 s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 47235977
DIČ: 2023353552
IČ DPH: SK2023353552
Tajov 211, Tajov

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Tajov 211, Tajov Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Ubytovanie 55.20
Dátum vzniku: 13. 10. 2011
Základné imanie: 1,7 mil. €
DPH: Platiteľ DPH od 7. 5. 2012
Spisová značka: Sro/35394/S
Predmet podnikania (výber): prenájom nehnuteľností s poskytovaním výlučne základných služieb spojených s prenájmom; kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob…; sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Maksym Konyshev od 14. 10. 2022
    konateľspoločník
  • AMSTEEL MECHANICS LIMITED od 25. 10. 2022
    spoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť SKL 41 s. r. o. v roku 2025 zvýšila stratu o 13 % na 11,9 tis. € a tržby jej klesli o 6 % na 69,0 tis. €.

69,0 tis. €
Tržby
11,9 tis. €
Strata
89,8 tis. €
Celkové výnosy
1,7 mil. €
Aktíva
1,6 mil. €
Vlastné imanie
2 %
Celková zadlženosť
63,0 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 −23,3 tis., 2022 18,0 tis., 2023 10,6 tis., 2024 −10,5 tis., 2025 −11,9 tis.2021−23,3 tis.202218,0 tis.202310,6 tis.2024−10,5 tis.2025−11,9 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 609,7 tis., 2022 365,1 tis., 2023 181,2 tis., 2024 73,5 tis., 2025 69,0 tis.2021609,7 tis.2022365,1 tis.2023181,2 tis.202473,5 tis.202569,0 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 69,0 tis. € -11,9 tis. €
2024 73,5 tis. € -10,5 tis. €
2023 181,2 tis. € 10,6 tis. €
2022 365,1 tis. € 18,0 tis. €
2021 609,7 tis. € -23,3 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok1,0 mil. €
  • Dlhodobý finančný majetok178,9 tis. €
  • Zásoby222,0 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky228,3 tis. €
  • Finančné účty40,5 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie1,7 mil. €
  • Kapitálové fondy60,0 tis. €
  • Fondy zo zisku1,9 tis. €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov-88,5 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie-11,9 tis. €
  • Krátkodobé záväzky37,9 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma SKL 41 s. r. o. v konkurze?

SKL 41 s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma SKL 41 s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala SKL 41 s. r. o. tržby 69,0 tis. €.

Je firma SKL 41 s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 SKL 41 s. r. o. vykázala stratu 11,9 tis. €.

Je SKL 41 s. r. o. platiteľom DPH?

SKL 41 s. r. o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma SKL 41 s. r. o. sídli?

SKL 41 s. r. o. má sídlo na adrese Tajov 211, Tajov, 976 34.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 15. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 15. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026