EURO HOME GAMMA a. s.
Základné údaje
Osoby vo vedení a vlastníctve
-
Jan Kašpárek od 2. 4. 2011člen predstavenstva
-
FPD CORPORATION CZ a. s. od 1. 1. 2023jediný akcionár
Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.
Kľúčové údaje za rok 2021
Spoločnosť EURO HOME GAMMA a. s. v roku 2021 znížila zisk o 22 % na 83 €.
Hospodárske výsledky
| Rok | Tržby | Výsledok hospodárenia |
|---|---|---|
| 2021 | 0 € | 83 € |
| 2020 | — | 107 € |
| 2019 | — | 346 € |
| 2018 | — | 348 € |
| 2017 | — | 19 € |
Výkaz ziskov a strát je podaný, tržby z predaja tovaru, výrobkov a služieb sú v ňom nulové.
Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.
Štruktúra majetku a zdrojov 2021
Aktíva
- Dlhodobý finančný majetok29,2 tis. €
Pasíva
- Základné imanie25,0 tis. €
- Kapitálové fondy2,5 tis. €
- Fondy zo zisku88 €
- Výsledok hospodárenia minulých rokov643 €
- Výsledok hospodárenia za obdobie83 €
- Rezervy688 €
- Krátkodobé záväzky144 €
- Bankové úvery27 €
Finančné ukazovatele
| 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Návratnosť vlastného kapitálu (ROE) | 0,3 % | 0,4 % | 1,2 % | 1,3 % | 0,1 % | 0,0 % | 0,0 % | 0,0 % | 1,8 % |
| Návratnosť aktív (ROA) | 0,3 % | 0,4 % | 1,2 % | 1,2 % | 0,1 % | 0,0 % | 0,0 % | 0,0 % | 1,8 % |
| Celková zadlženosť | 2,9 % | 2,6 % | 2,3 % | 1,7 % | 3,1 % | 3,2 % | 3,2 % | 3,2 % | 1,5 % |
| Daň z príjmov | 110 € | — | — | — | — | — | — | — | — |
Návratnosť a marže z výsledku hospodárenia po zdanení; celková zadlženosť = záväzky / aktíva. Pri zápornom vlastnom imaní sa ROE nepočíta.
Účtovné závierky
Súvaha a výkaz ziskov a strát po riadkoch tak, ako ich firma podala do Registra účtovných závierok. Zobrazené sú vyplnené riadky; sumy v celých eurách.
Súvaha — aktíva Úč MUJ · 2021
| Riadok | 2021 | |
|---|---|---|
| 001 | Spolu majetok | 29 173 € |
| 002 A. | Neobežný majetok | 29 173 € |
| 009 A.III. | Dlhodobý finančný majetok súčet | 29 173 € |
| 011 2. | Ostatný dlhodobý finančný majetok | 29 173 € |
Súvaha — pasíva Úč MUJ · 2021
| Riadok | 2021 | |
|---|---|---|
| 024 | Spolu vlastné imanie a záväzky | 29 173 € |
| 025 A. | Vlastné imanie | 28 314 € |
| 026 A.I. | Základné imanie | 25 000 € |
| 027 A.I.1. | Základné imanie a zmeny základného imania | 25 000 € |
| 029 A.II. | Kapitálové fondy | 2 500 € |
| 030 A.III. | Fondy zo zisku | 88 € |
| 032 A.V. | Nerozdelený zisk alebo neuhradená strata minulých rokov | 643 € |
| 033 A.VI. | Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie po zdanení | 83 € |
| 034 B. | Záväzky | 859 € |
| 038 B.IV. | Krátkodobé záväzky okrem rezerv, úverov a výpomoci súčet | 144 € |
| 041 3. | Daňové záväzky a dotácie | 110 € |
| 042 4. | Ostatné krátkodobé záväzky | 34 € |
| 043 B.V. | Krátkodobé rezervy | 688 € |
| 044 B.VI. | Bežné bankové úvery | 27 € |
Výkaz ziskov a strát Úč MUJ · 2021
| Riadok | 2021 | |
|---|---|---|
| 008 | Náklady na hospodársku činnosť spolu súčet | 738 € |
| 011 C. | Služby | 738 € |
| 018 | Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti | −738 € |
| 019 | Pridaná hodnota | −738 € |
| 020 | Výnosy z finančnej činnosti spolu súčet | 1 049 € |
| 024 X. | Výnosové úroky | 1 049 € |
| 027 | Náklady na finančnú činnosť spolu súčet | 118 € |
| 033 O. | Ostatné náklady na finančnú činnosť | 118 € |
| 034 | Výsledok hospodárenia z finančnej činnosti | 931 € |
| 035 | Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie pred zdanením | 193 € |
| 036 P. | Daň z príjmov | 110 € |
| 038 | Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie po zdanení | 83 € |
Riadky závierky zatiaľ nemáme načítané za roky: 2020, 2019, 2018, 2017, 2016, 2015, 2014, 2013 — sú v origináli nižšie.
Originály v Registri účtovných závierok
Dôležité udalosti
-
NIEKonkurzy a reštrukturalizácieprebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
-
ÁNODlhy a nedoplatkyzoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní · detail v plnom reporte
-
NIEPohľadávky štátuCentrálny register pohľadávok štátu
História z obchodného registra
Osoby, ktoré už vo vedení ani vo vlastníctve nie sú
- Ing. Karel Svobodačlen dozornej rady2. 4. 2011 – 14. 9. 2026
- Ing. Petr Horákčlen dozornej rady2. 4. 2011 – 14. 9. 2026
- Robert Veselýčlen dozornej rady2. 4. 2011 – 14. 9. 2026
Due diligence skóre firmy — v plnom reporte
Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.
V plnom reporte k tejto firme
Máte účet? Prihlásiť sa
Časté otázky
Je firma EURO HOME GAMMA a. s. v konkurze?
EURO HOME GAMMA a. s. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.
Je firma EURO HOME GAMMA a. s. v zisku?
Podľa účtovnej závierky za rok 2021 EURO HOME GAMMA a. s. dosiahla zisk 83 €.
Kde firma EURO HOME GAMMA a. s. sídli?
EURO HOME GAMMA a. s. má sídlo na adrese Palisády 29/A, Bratislava, 811 06.
Zdroje údajov
- Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 25. 10. 2026 · originál ↗
- Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 24. 10. 2026
- Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 25. 10. 2026
- DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 24. 10. 2026
- DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 21. 10. 2026
- Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 22. 10. 2026