Pro Dent Care, s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 47233249
DIČ: 2023228427
Tomášiková 50/C, Bratislava

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Tomášiková 50/C, Bratislava Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Zdravotníctvo 86.23
Dátum vzniku: 3. 3. 2011
Základné imanie: 5,0 tis. €
Spisová značka: Sro/71125/B
Predmet podnikania (výber): poskytovanie zdravotnej starostlivosti v zdravotníckom zariadení - ambulancii v odbore stamatológia; prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním len základných služieb

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Med. Silvia Kurtanská od 3. 3. 2011
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2020

Spoločnosť Pro Dent Care, s. r. o. v roku 2020 dosiahla zisk 9,8 tis. € a tržby dosiahli 81,0 tis. €.

81,0 tis. €
Tržby
9,8 tis. €
Zisk
57,3 tis. €
Aktíva
39,6 tis. €
Vlastné imanie
31 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2015 22,4 tis., 2016 1,8 tis., 2017 508, 2018 7,3 tis., 2020 9,8 tis.201522,4 tis.20161,8 tis.201750820187,3 tis.20209,8 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2015 106,7 tis., 2016 89,3 tis., 2017 92,5 tis., 2018 89,2 tis., 2020 81,0 tis.2015106,7 tis.201689,3 tis.201792,5 tis.201889,2 tis.202081,0 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2020 81,0 tis. € 9,8 tis. €
2018 89,2 tis. € 7,3 tis. €
2017 92,5 tis. € 508 €
2016 89,3 tis. € 1,8 tis. €
2015 106,7 tis. € 22,4 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2020

Pasíva

  • Vlastné imanie39,6 tis. €
  • Záväzky17,7 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní · detail v plnom reporte
    ÁNO
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma Pro Dent Care, s. r. o. v konkurze?

Pro Dent Care, s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma Pro Dent Care, s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2020 mala Pro Dent Care, s. r. o. tržby 81,0 tis. €.

Je firma Pro Dent Care, s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2020 Pro Dent Care, s. r. o. dosiahla zisk 9,8 tis. €.

Kde firma Pro Dent Care, s. r. o. sídli?

Pro Dent Care, s. r. o. má sídlo na adrese Tomášiková 50/C, Bratislava, 831 03.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 13. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 12. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026