MA.RO. s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 47230622
DIČ: 2023805828
IČ DPH: SK2023805828
Bodiná 167, Prečín

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Bodiná 167, Prečín Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Výstavba budov 41.20
Dátum vzniku: 9. 7. 2013
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 11. 2013
Spisová značka: Sro/28457/R
Predmet podnikania (výber): sprostredkovateľská činnosť v oblasti výroby; uskutočňovanie stavieb a ich zmien; prípravné práce k realizácii stavieb …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Marián Roman od 1. 7. 2022
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť MA.RO. s. r. o. v roku 2025 zvýšila zisk o 2 % na 45,3 tis. € a tržby jej klesli o 12 % na 248,6 tis. €.

248,6 tis. €
Tržby
45,3 tis. €
Zisk
250,7 tis. €
Celkové výnosy
101,1 tis. €
Aktíva
91,3 tis. €
Vlastné imanie
10 %
Celková zadlženosť
30,4 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 −210, 2022 395, 2023 12,0 tis., 2024 44,5 tis., 2025 45,3 tis.2021−2102022395202312,0 tis.202444,5 tis.202545,3 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 1,1 tis., 2022 25,6 tis., 2023 163,6 tis., 2024 281,6 tis., 2025 248,6 tis.20211,1 tis.202225,6 tis.2023163,6 tis.2024281,6 tis.2025248,6 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 248,6 tis. € 45,3 tis. €
2024 281,6 tis. € 44,5 tis. €
2023 163,6 tis. € 12,0 tis. €
2022 25,6 tis. € 395 €
2021 1,1 tis. € -210 €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok39,5 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky11,9 tis. €
  • Finančné účty49,7 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie5,0 tis. €
  • Kapitálové fondy40,0 tis. €
  • Fondy zo zisku500 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov507 €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie45,3 tis. €
  • Dlhodobé záväzky126 €
  • Krátkodobé záväzky9,7 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma MA.RO. s. r. o. v konkurze?

MA.RO. s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma MA.RO. s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala MA.RO. s. r. o. tržby 248,6 tis. €.

Je firma MA.RO. s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 MA.RO. s. r. o. dosiahla zisk 45,3 tis. €.

Je MA.RO. s. r. o. platiteľom DPH?

MA.RO. s. r. o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma MA.RO. s. r. o. sídli?

MA.RO. s. r. o. má sídlo na adrese Bodiná 167, Prečín, 018 15.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 10. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 12. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026