DENT SK s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 47230444
DIČ: 2023812626
IČ DPH: SK2023812626
Martinengova 36, Bratislava

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Martinengova 36, Bratislava Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Zdravotníctvo 86.23
Dátum vzniku: 13. 7. 2013
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH
Spisová značka: Sro/90478/B
Predmet podnikania (výber): prevádzkovanie zdravotníckeho zariadenia – ambulancia v odbore zubné lekárstvo.; prevádzkovanie zdravotníckeho zariadenia – ambulancia čeľustnej ortopédie; kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob… …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • JUDr. Martin Javorček od 13. 7. 2013
    konateľ
  • MUDr. Zuzana Javorčeková od 13. 7. 2013
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť DENT SK s. r. o. v roku 2025 znížila zisk o 9 % na 581,2 tis. € a tržby jej klesli o 10 % na 1,5 mil. €.

1,5 mil. €
Tržby
581,2 tis. €
Zisk
2,0 mil. €
Celkové výnosy
5,4 mil. €
Aktíva
5,1 mil. €
Vlastné imanie
5 %
Celková zadlženosť
61,8 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 619,2 tis., 2022 636,6 tis., 2023 617,9 tis., 2024 639,3 tis., 2025 581,2 tis.2021619,2 tis.2022636,6 tis.2023617,9 tis.2024639,3 tis.2025581,2 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 1,3 mil., 2022 1,5 mil., 2023 1,8 mil., 2024 1,7 mil., 2025 1,5 mil.20211,3 mil.20221,5 mil.20231,8 mil.20241,7 mil.20251,5 mil.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 1,5 mil. € 581,2 tis. €
2024 1,7 mil. € 639,3 tis. €
2023 1,8 mil. € 617,9 tis. €
2022 1,5 mil. € 636,6 tis. €
2021 1,3 mil. € 619,2 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok10,6 tis. €
  • Dlhodobý finančný majetok2,0 mil. €
  • Krátkodobé pohľadávky63,1 tis. €
  • Krátkodobý finančný majetok27,2 tis. €
  • Finančné účty3,2 mil. €
  • Časové rozlíšenie64,1 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie5,0 tis. €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov4,5 mil. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie581,2 tis. €
  • Rezervy9,2 tis. €
  • Dlhodobé záväzky9,5 tis. €
  • Krátkodobé záväzky250,1 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma DENT SK s. r. o. v konkurze?

DENT SK s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma DENT SK s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala DENT SK s. r. o. tržby 1,5 mil. €.

Je firma DENT SK s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 DENT SK s. r. o. dosiahla zisk 581,2 tis. €.

Je DENT SK s. r. o. platiteľom DPH?

DENT SK s. r. o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma DENT SK s. r. o. sídli?

DENT SK s. r. o. má sídlo na adrese Martinengova 36, Bratislava, 811 02.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 14. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 14. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026