CaS STAV s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 47225912
DIČ: 2023807181
IČ DPH: SK2023807181
Drietoma 230, Drietoma

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Drietoma 230, Drietoma Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Výstavba budov 41.20
Dátum vzniku: 3. 7. 2013
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 8. 2023
Spisová značka: Sro/28440/R
Predmet podnikania (výber): Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob…; Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu; Sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Jaromír Capák od 3. 7. 2013
    konateľspoločník
  • Pavol Capák od 8. 8. 2019
    konateľ

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť CaS STAV s. r. o. v roku 2025 sa prepadla zo zisku do straty 25,1 tis. € a tržby jej narástli o 5 % na 232,4 tis. €.

232,4 tis. €
Tržby
25,1 tis. €
Strata
232,4 tis. €
Celkové výnosy
77,7 tis. €
Aktíva
-1,2 tis. €
Vlastné imanie
101 %
Celková zadlženosť
19,0 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 −525, 2022 874, 2023 3,4 tis., 2024 3,0 tis., 2025 −25,1 tis.2021−525202287420233,4 tis.20243,0 tis.2025−25,1 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 16,6 tis., 2022 48,0 tis., 2023 105,7 tis., 2024 221,8 tis., 2025 232,4 tis.202116,6 tis.202248,0 tis.2023105,7 tis.2024221,8 tis.2025232,4 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 232,4 tis. € -25,1 tis. €
2024 221,8 tis. € 3,0 tis. €
2023 105,7 tis. € 3,4 tis. €
2022 48,0 tis. € 874 €
2021 16,6 tis. € -525 €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok49,7 tis. €
  • Zásoby144 €
  • Krátkodobé pohľadávky26,3 tis. €
  • Finančné účty1,5 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie5,0 tis. €
  • Kapitálové fondy4,4 tis. €
  • Fondy zo zisku616 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov14,0 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie-25,1 tis. €
  • Rezervy3,4 tis. €
  • Krátkodobé záväzky74,9 tis. €
  • Bankové úvery448 €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu · detail v plnom reporte
    ÁNO

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma CaS STAV s. r. o. v konkurze?

CaS STAV s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma CaS STAV s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala CaS STAV s. r. o. tržby 232,4 tis. €.

Je firma CaS STAV s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 CaS STAV s. r. o. vykázala stratu 25,1 tis. €.

Je CaS STAV s. r. o. platiteľom DPH?

CaS STAV s. r. o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma CaS STAV s. r. o. sídli?

CaS STAV s. r. o. má sídlo na adrese Drietoma 230, Drietoma, 913 03.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 10. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 12. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026