Zelené stavby s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 47222085
DIČ: 2023810547
IČ DPH: SK2023810547
Račianska 22/A, Bratislava - mestská časť Nové Mesto

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Račianska 22/A, Bratislava - mestská časť Nové Mesto Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Výstavba budov 41.20
Dátum vzniku: 3. 7. 2013
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 12. 10. 2016
Spisová značka: Sro/90223/B
Predmet podnikania (výber): Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob…; Uskutočňovanie stavieb a ich zmien; Vypracovanie dokumentácie a projektu jednoduchých stavieb, drobných stavieb a zmien týchto stavieb v stavebnej časti …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Ing. Branislav Puk od 23. 8. 2021
    konateľspoločník
  • PhDr. Rastislav Beleš od 3. 7. 2013
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť Zelené stavby s. r. o. v roku 2025 znížila zisk o 30 % na 172 € a tržby jej klesli o 94 % na 67,8 tis. €.

67,8 tis. €
Tržby
172 €
Zisk
47,5 tis. €
Aktíva
20,8 tis. €
Vlastné imanie
56 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 333, 2022 12,8 tis., 2023 5,5 tis., 2024 245, 2025 1722021333202212,8 tis.20235,5 tis.20242452025172
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 217,6 tis., 2022 210,3 tis., 2023 1,7 mil., 2024 1,1 mil., 2025 67,8 tis.2021217,6 tis.2022210,3 tis.20231,7 mil.20241,1 mil.202567,8 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 67,8 tis. € 172 €
2024 1,1 mil. € 245 €
2023 1,7 mil. € 5,5 tis. €
2022 210,3 tis. € 12,8 tis. €
2021 217,6 tis. € 333 €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Pasíva

  • Vlastné imanie20,8 tis. €
  • Záväzky26,8 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma Zelené stavby s. r. o. v konkurze?

Zelené stavby s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma Zelené stavby s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala Zelené stavby s. r. o. tržby 67,8 tis. €.

Je firma Zelené stavby s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 Zelené stavby s. r. o. dosiahla zisk 172 €.

Je Zelené stavby s. r. o. platiteľom DPH?

Zelené stavby s. r. o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma Zelené stavby s. r. o. sídli?

Zelené stavby s. r. o. má sídlo na adrese Račianska 22/A, Bratislava - mestská časť Nové Mesto, 831 02.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 15. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 15. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026