Angelident s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 47216034
DIČ: 2023813066
M. Hrebendu 1394/14, Kokava nad Rimavicou

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: M. Hrebendu 1394/14, Kokava nad Rimavicou Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Zdravotníctvo 86.23
Dátum vzniku: 24. 7. 2013
Základné imanie: 5,0 tis. €
Spisová značka: Sro/24566/S
Predmet podnikania (výber): kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob…; činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov; finančný leasing …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Valeriu Anghileanu od 10. 9. 2019
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť Angelident s. r. o. v roku 2025 zvýšila zisk o 59 % na 62,7 tis. € a tržby jej narástli o 37 % na 645,3 tis. €.

645,3 tis. €
Tržby
62,7 tis. €
Zisk
652,4 tis. €
Celkové výnosy
752,2 tis. €
Aktíva
323,3 tis. €
Vlastné imanie
57 %
Celková zadlženosť
30,8 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 15,8 tis., 2022 94,0 tis., 2023 78,8 tis., 2024 39,5 tis., 2025 62,7 tis.202115,8 tis.202294,0 tis.202378,8 tis.202439,5 tis.202562,7 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 160,0 tis., 2022 301,4 tis., 2023 369,1 tis., 2024 470,6 tis., 2025 645,3 tis.2021160,0 tis.2022301,4 tis.2023369,1 tis.2024470,6 tis.2025645,3 tis.
Celkové výnosy (€)
Celkové výnosy (€): 2021 161,2 tis., 2022 301,5 tis., 2023 371,9 tis., 2024 473,8 tis., 2025 652,4 tis.2021161,2 tis.2022301,5 tis.2023371,9 tis.2024473,8 tis.2025652,4 tis.
Daň z príjmu (€)
Daň z príjmu (€): 2021 4,5 tis., 2022 25,3 tis., 2023 21,3 tis., 2024 13,6 tis., 2025 17,7 tis.20214,5 tis.202225,3 tis.202321,3 tis.202413,6 tis.202517,7 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 645,3 tis. € 62,7 tis. €
2024 470,6 tis. € 39,5 tis. €
2023 369,1 tis. € 78,8 tis. €
2022 301,4 tis. € 94,0 tis. €
2021 160,0 tis. € 15,8 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok377,8 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky9,3 tis. €
  • Finančné účty364,5 tis. €
  • Časové rozlíšenie622 €

Pasíva

  • Základné imanie5,0 tis. €
  • Fondy zo zisku500 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov255,1 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie62,7 tis. €
  • Dlhodobé záväzky1,4 tis. €
  • Krátkodobé záväzky358,4 tis. €
  • Bankové úvery63,0 tis. €
  • Časové rozlíšenie6,1 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma Angelident s. r. o. v konkurze?

Angelident s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma Angelident s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala Angelident s. r. o. tržby 645,3 tis. €.

Je firma Angelident s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 Angelident s. r. o. dosiahla zisk 62,7 tis. €.

Kde firma Angelident s. r. o. sídli?

Angelident s. r. o. má sídlo na adrese M. Hrebendu 1394/14, Kokava nad Rimavicou, 985 05.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 15. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 15. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026