LUSON s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 47215500
DIČ: 2023815574
IČ DPH: SK2023815574
Odborárske nám. 6, Bratislava - mestská časť Staré Mesto

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Odborárske nám. 6, Bratislava - mestská časť Staré Mesto Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Výstavba budov 41.20
Dátum vzniku: 29. 6. 2013
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 5. 6. 2015
Spisová značka: Sro/90153/B
Predmet podnikania (výber): kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob…; uskutočňovanie stavieb a ich zmien; údržba motorových vozidiel bez zásahu do motorickej časti vozidla …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • JUDr. Ľuboš Noskovič od 22. 9. 2014
    konateľspoločník
  • Mgr. Anna Dziubľuk od 5. 8. 2026
    konateľ
  • Silvia Vlaschitz od 22. 9. 2014
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť LUSON s.r.o. v roku 2025 znížila zisk o 67 % na 938 € a tržby jej klesli o 48 % na 30,6 tis. €.

30,6 tis. €
Tržby
938 €
Zisk
169,6 tis. €
Aktíva
39,5 tis. €
Vlastné imanie
77 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 9,5 tis., 2022 6,3 tis., 2023 4,7 tis., 2024 2,9 tis., 2025 93820219,5 tis.20226,3 tis.20234,7 tis.20242,9 tis.2025938
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 38,6 tis., 2022 34,6 tis., 2023 31,2 tis., 2024 59,1 tis., 2025 30,6 tis.202138,6 tis.202234,6 tis.202331,2 tis.202459,1 tis.202530,6 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 30,6 tis. € 938 €
2024 59,1 tis. € 2,9 tis. €
2023 31,2 tis. € 4,7 tis. €
2022 34,6 tis. € 6,3 tis. €
2021 38,6 tis. € 9,5 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Pasíva

  • Vlastné imanie39,5 tis. €
  • Záväzky130,1 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma LUSON s.r.o. v konkurze?

LUSON s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma LUSON s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala LUSON s.r.o. tržby 30,6 tis. €.

Je firma LUSON s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 LUSON s.r.o. dosiahla zisk 938 €.

Je LUSON s.r.o. platiteľom DPH?

LUSON s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma LUSON s.r.o. sídli?

LUSON s.r.o. má sídlo na adrese Odborárske nám. 6, Bratislava - mestská časť Staré Mesto, 811 07.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 15. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 15. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026