Falcon Intl. s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 47213531
DIČ: 2023796753
IČ DPH: SK2023796753
Panónska cesta 9, Bratislava - mestská časť Petržalka

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Panónska cesta 9, Bratislava - mestská časť Petržalka Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Inžinierske stavby 42.11
Dátum vzniku: 28. 6. 2013
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 9. 2015
Spisová značka: Sro/155017/B
Predmet podnikania (výber): Poskytovanie služieb v poľnohospodárstve a záhradníctve; Prípravné práce k realizácii stavby; Uskutočňovanie stavieb a ich zmien …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Mgr. Andrej Homola od 3. 3. 2014
    konateľ
  • Falcon Group a. s. od 1. 6. 2021
    spoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť Falcon Intl. s.r.o. v roku 2025 zvýšila zisk o 38 % na 215,9 tis. € a tržby jej narástli o 66 % na 4,9 mil. €.

4,9 mil. €
Tržby
215,9 tis. €
Zisk
4,9 mil. €
Celkové výnosy
2,7 mil. €
Aktíva
278,4 tis. €
Vlastné imanie
90 %
Celková zadlženosť
11,5 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 259,0 tis., 2022 46,9 tis., 2023 164,2 tis., 2024 156,9 tis., 2025 215,9 tis.2021259,0 tis.202246,9 tis.2023164,2 tis.2024156,9 tis.2025215,9 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 503,5 tis., 2022 2,5 mil., 2023 2,9 mil., 2024 2,9 mil., 2025 4,9 mil.2021503,5 tis.20222,5 mil.20232,9 mil.20242,9 mil.20254,9 mil.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 4,9 mil. € 215,9 tis. €
2024 2,9 mil. € 156,9 tis. €
2023 2,9 mil. € 164,2 tis. €
2022 2,5 mil. € 46,9 tis. €
2021 503,5 tis. € 259,0 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok116,8 tis. €
  • Zásoby121,3 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky2,0 mil. €
  • Finančné účty185,7 tis. €
  • Časové rozlíšenie228,5 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie5,0 tis. €
  • Kapitálové fondy57,0 tis. €
  • Fondy zo zisku500 €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie215,9 tis. €
  • Rezervy2,4 tis. €
  • Dlhodobé záväzky4,7 tis. €
  • Krátkodobé záväzky2,3 mil. €
  • Bankové úvery122,2 tis. €
  • Časové rozlíšenie171 €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma Falcon Intl. s.r.o. v konkurze?

Falcon Intl. s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma Falcon Intl. s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala Falcon Intl. s.r.o. tržby 4,9 mil. €.

Je firma Falcon Intl. s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 Falcon Intl. s.r.o. dosiahla zisk 215,9 tis. €.

Je Falcon Intl. s.r.o. platiteľom DPH?

Falcon Intl. s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma Falcon Intl. s.r.o. sídli?

Falcon Intl. s.r.o. má sídlo na adrese Panónska cesta 9, Bratislava - mestská časť Petržalka, 851 04.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 14. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 15. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026