N&B AGRO s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 47212381
DIČ: 2023795939
IČ DPH: SK2023795939
Krásnovce 57, Krásnovce

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Krásnovce 57, Krásnovce Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Pestovanie plodín a chov zvierat, poľovníctvo a služby s tým súvisiace 01.11
Dátum vzniku: 21. 6. 2013
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 10. 12. 2013
Spisová značka: Sro/32661/V
Predmet podnikania (výber): poskytovanie služieb v poľnohospodárstve a záhradníctve; kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi ( maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti ( veľko…; sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Beáta Paulová od 21. 6. 2013
    konateľspoločník
  • Ján Paulo od 21. 6. 2013
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť N&B AGRO s.r.o. v roku 2025 zvýšila zisk o 43 % na 102,7 tis. € a tržby jej klesli o 39 % na 532,7 tis. €.

532,7 tis. €
Tržby
102,7 tis. €
Zisk
1,3 mil. €
Celkové výnosy
1,3 mil. €
Aktíva
794,5 tis. €
Vlastné imanie
38 %
Celková zadlženosť
−0,7 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 176,0 tis., 2022 236,4 tis., 2023 8,1 tis., 2024 71,8 tis., 2025 102,7 tis.2021176,0 tis.2022236,4 tis.20238,1 tis.202471,8 tis.2025102,7 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 1,4 mil., 2022 974,8 tis., 2023 354,1 tis., 2024 870,4 tis., 2025 532,7 tis.20211,4 mil.2022974,8 tis.2023354,1 tis.2024870,4 tis.2025532,7 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 532,7 tis. € 102,7 tis. €
2024 870,4 tis. € 71,8 tis. €
2023 354,1 tis. € 8,1 tis. €
2022 974,8 tis. € 236,4 tis. €
2021 1,4 mil. € 176,0 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok236,4 tis. €
  • Zásoby361,3 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky275,3 tis. €
  • Finančné účty394,4 tis. €
  • Časové rozlíšenie7,6 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie5,0 tis. €
  • Fondy zo zisku500 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov686,3 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie102,7 tis. €
  • Rezervy348 €
  • Krátkodobé záväzky422,0 tis. €
  • Časové rozlíšenie56,3 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma N&B AGRO s.r.o. v konkurze?

N&B AGRO s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma N&B AGRO s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala N&B AGRO s.r.o. tržby 532,7 tis. €.

Je firma N&B AGRO s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 N&B AGRO s.r.o. dosiahla zisk 102,7 tis. €.

Je N&B AGRO s.r.o. platiteľom DPH?

N&B AGRO s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma N&B AGRO s.r.o. sídli?

N&B AGRO s.r.o. má sídlo na adrese Krásnovce 57, Krásnovce, 072 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 15. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 15. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026