accordo, s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 47211423
DIČ: 2023806422
IČ DPH: SK2023806422
Cukrová 14, Bratislava

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Cukrová 14, Bratislava Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Činnosti v oblasti nehnuteľností 68.31
Dátum vzniku: 26. 6. 2013
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 5. 8. 2013
Spisová značka: Sro/90077/B
Predmet podnikania (výber): kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob…; sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu; sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • JUDr. Slávka Danišová od 26. 6. 2013
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť accordo, s.r.o. v roku 2025 sa prepadla zo zisku do straty 1,2 tis. € a tržby jej klesli o 82 % na 2,7 tis. €.

2,7 tis. €
Tržby
1,2 tis. €
Strata
29,0 tis. €
Aktíva
19,7 tis. €
Vlastné imanie
32 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 −16,5 tis., 2022 4,2 tis., 2023 2,0 tis., 2024 2,3 tis., 2025 −1,2 tis.2021−16,5 tis.20224,2 tis.20232,0 tis.20242,3 tis.2025−1,2 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 2,4 tis., 2022 25,9 tis., 2023 19,4 tis., 2024 15,0 tis., 2025 2,7 tis.20212,4 tis.202225,9 tis.202319,4 tis.202415,0 tis.20252,7 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 2,7 tis. € -1,2 tis. €
2024 15,0 tis. € 2,3 tis. €
2023 19,4 tis. € 2,0 tis. €
2022 25,9 tis. € 4,2 tis. €
2021 2,4 tis. € -16,5 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Pasíva

  • Vlastné imanie19,7 tis. €
  • Záväzky9,3 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma accordo, s.r.o. v konkurze?

accordo, s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma accordo, s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala accordo, s.r.o. tržby 2,7 tis. €.

Je firma accordo, s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 accordo, s.r.o. vykázala stratu 1,2 tis. €.

Je accordo, s.r.o. platiteľom DPH?

accordo, s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma accordo, s.r.o. sídli?

accordo, s.r.o. má sídlo na adrese Cukrová 14, Bratislava, 811 08.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 17. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026