MAGMAKAM s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 47209348
DIČ: 2023803804
IČ DPH: SK2023803804
Továrenská 11, Stará Ľubovňa

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Továrenská 11, Stará Ľubovňa Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Výstavba budov 41.20
Dátum vzniku: 11. 7. 2013
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 1. 2014
Spisová značka: Sro/28284/P
Predmet podnikania (výber): kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob…; sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu; sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Petr Škvarkovský od 11. 7. 2013
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť MAGMAKAM s.r.o. v roku 2025 sa prepadla zo zisku do straty 3,3 tis. € a tržby jej klesli o 40 % na 57,5 tis. €.

57,5 tis. €
Tržby
3,3 tis. €
Strata
37,7 tis. €
Aktíva
35,5 tis. €
Vlastné imanie
6 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 11,2 tis., 2022 9,3 tis., 2023 183, 2024 8,2 tis., 2025 −3,3 tis.202111,2 tis.20229,3 tis.202318320248,2 tis.2025−3,3 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 105,6 tis., 2022 100,2 tis., 2023 77,4 tis., 2024 96,1 tis., 2025 57,5 tis.2021105,6 tis.2022100,2 tis.202377,4 tis.202496,1 tis.202557,5 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 57,5 tis. € -3,3 tis. €
2024 96,1 tis. € 8,2 tis. €
2023 77,4 tis. € 183 €
2022 100,2 tis. € 9,3 tis. €
2021 105,6 tis. € 11,2 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Pasíva

  • Vlastné imanie35,5 tis. €
  • Záväzky2,3 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma MAGMAKAM s.r.o. v konkurze?

MAGMAKAM s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma MAGMAKAM s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala MAGMAKAM s.r.o. tržby 57,5 tis. €.

Je firma MAGMAKAM s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 MAGMAKAM s.r.o. vykázala stratu 3,3 tis. €.

Je MAGMAKAM s.r.o. platiteľom DPH?

MAGMAKAM s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma MAGMAKAM s.r.o. sídli?

MAGMAKAM s.r.o. má sídlo na adrese Továrenská 11, Stará Ľubovňa, 064 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 10. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 12. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026