FSE, s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 47207922
DIČ: 2023798436
IČ DPH: SK2023798436
Hornopotočná 1, Trnava

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Hornopotočná 1, Trnava Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Nakladateľské činnosti 58.19
Dátum vzniku: 13. 6. 2013
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 12. 9. 2013
Spisová značka: Sro/31891/T
Predmet podnikania (výber): Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob…; Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu; Sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Ing. Eva Szapuová od 13. 6. 2013
    konateľspoločník
  • Ing. Mikuláš Szapu od 7. 9. 2021
    konateľspoločník
  • Dag Szapu od 7. 9. 2021
    spoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť FSE, s.r.o. v roku 2025 znížila zisk o 2 % na 178,0 tis. € a tržby jej klesli o 1 % na 72,7 tis. €.

72,7 tis. €
Tržby
178,0 tis. €
Zisk
281,1 tis. €
Celkové výnosy
2,8 mil. €
Aktíva
1,8 mil. €
Vlastné imanie
37 %
Celková zadlženosť
51,9 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 37,7 tis., 2022 31,4 tis., 2023 1,2 mil., 2024 181,2 tis., 2025 178,0 tis.202137,7 tis.202231,4 tis.20231,2 mil.2024181,2 tis.2025178,0 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 75,7 tis., 2022 76,5 tis., 2023 73,4 tis., 2024 73,2 tis., 2025 72,7 tis.202175,7 tis.202276,5 tis.202373,4 tis.202473,2 tis.202572,7 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 72,7 tis. € 178,0 tis. €
2024 73,2 tis. € 181,2 tis. €
2023 73,4 tis. € 1,2 mil. €
2022 76,5 tis. € 31,4 tis. €
2021 75,7 tis. € 37,7 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok352,5 tis. €
  • Dlhodobý finančný majetok2,2 mil. €
  • Zásoby4,0 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky23,9 tis. €
  • Finančné účty148,6 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie5,0 tis. €
  • Fondy zo zisku500 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov1,6 mil. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie178,0 tis. €
  • Dlhodobé záväzky975,5 tis. €
  • Krátkodobé záväzky22,5 tis. €
  • Bankové úvery20,8 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma FSE, s.r.o. v konkurze?

FSE, s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma FSE, s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala FSE, s.r.o. tržby 72,7 tis. €.

Je firma FSE, s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 FSE, s.r.o. dosiahla zisk 178,0 tis. €.

Je FSE, s.r.o. platiteľom DPH?

FSE, s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma FSE, s.r.o. sídli?

FSE, s.r.o. má sídlo na adrese Hornopotočná 1, Trnava, 917 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 13. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 13. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026