MN consulting, s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 47205890
DIČ: 2023804453
IČ DPH: SK2023804453
Farebná 2458/15, Bratislava - mestská časť Ružinov

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Farebná 2458/15, Bratislava - mestská časť Ružinov Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Vedenie firiem; poradenstvo v oblasti riadenia 70.22
Dátum vzniku: 3. 7. 2013
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 11. 2013
Spisová značka: Sro/90227/B
Predmet podnikania (výber): Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob…; Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu; Sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Ing. Michal Nižnánsky od 3. 7. 2013
    konateľspoločník
  • Ing. Miroslava Nižnánska od 3. 7. 2013
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť MN consulting, s. r. o. v roku 2025 znížila zisk o 7 % na 10,0 tis. €.

0 €
Tržby
10,0 tis. €
Zisk
293,8 tis. €
Celkové výnosy
157,6 tis. €
Aktíva
141,1 tis. €
Vlastné imanie
10 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 17,8 tis., 2022 43,9 tis., 2023 26,2 tis., 2024 10,8 tis., 2025 10,0 tis.202117,8 tis.202243,9 tis.202326,2 tis.202410,8 tis.202510,0 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 30,3 tis., 2022 64,9 tis., 2023 41,9 tis., 2024 261,9 tis., 2025 0202130,3 tis.202264,9 tis.202341,9 tis.2024261,9 tis.20250
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 0 € 10,0 tis. €
2024 261,9 tis. € 10,8 tis. €
2023 41,9 tis. € 26,2 tis. €
2022 64,9 tis. € 43,9 tis. €
2021 30,3 tis. € 17,8 tis. €

Výkaz ziskov a strát je podaný, tržby z predaja tovaru, výrobkov a služieb sú v ňom nulové.

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Zásoby157,0 tis. €
  • Finančné účty609 €

Pasíva

  • Základné imanie5,0 tis. €
  • Fondy zo zisku500 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov125,6 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie10,0 tis. €
  • Krátkodobé záväzky16,5 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma MN consulting, s. r. o. v konkurze?

MN consulting, s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Je firma MN consulting, s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 MN consulting, s. r. o. dosiahla zisk 10,0 tis. €.

Je MN consulting, s. r. o. platiteľom DPH?

MN consulting, s. r. o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma MN consulting, s. r. o. sídli?

MN consulting, s. r. o. má sídlo na adrese Farebná 2458/15, Bratislava - mestská časť Ružinov, 821 05.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 13. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 13. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026