b-visions s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 47198770
DIČ: 2023789801
Ružová 1003/4, Stupava

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Ružová 1003/4, Stupava Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Pozemná doprava a doprava potrubím 49.41
Dátum vzniku: 14. 6. 2013
Základné imanie: 5,0 tis. €
Spisová značka: Sro/89844/B
Predmet podnikania (výber): prípravné práce k realizácií stavby; kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob…; sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Andrej Bobák od 14. 6. 2013
    konateľspoločník
  • MUDr. Miroslava Juráková od 28. 2. 2025
    konateľ

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť b-visions s. r. o. v roku 2025 znížila zisk o 78 % na 3,2 tis. € a tržby jej klesli o 14 % na 36,8 tis. €.

36,8 tis. €
Tržby
3,2 tis. €
Zisk
57,8 tis. €
Aktíva
32,3 tis. €
Vlastné imanie
44 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 2,6 tis., 2022 1,4 tis., 2023 −5,0 tis., 2024 14,3 tis., 2025 3,2 tis.20212,6 tis.20221,4 tis.2023−5,0 tis.202414,3 tis.20253,2 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 42,6 tis., 2022 29,1 tis., 2023 12,3 tis., 2024 42,7 tis., 2025 36,8 tis.202142,6 tis.202229,1 tis.202312,3 tis.202442,7 tis.202536,8 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 36,8 tis. € 3,2 tis. €
2024 42,7 tis. € 14,3 tis. €
2023 12,3 tis. € -5,0 tis. €
2022 29,1 tis. € 1,4 tis. €
2021 42,6 tis. € 2,6 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Pasíva

  • Vlastné imanie32,3 tis. €
  • Záväzky25,4 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma b-visions s. r. o. v konkurze?

b-visions s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma b-visions s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala b-visions s. r. o. tržby 36,8 tis. €.

Je firma b-visions s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 b-visions s. r. o. dosiahla zisk 3,2 tis. €.

Kde firma b-visions s. r. o. sídli?

b-visions s. r. o. má sídlo na adrese Ružová 1003/4, Stupava, 900 31.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 17. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026