ARRIDENS s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 47194022
DIČ: 2023801736
IČ DPH: SK2023801736
Starohájska 2, Trnava

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Starohájska 2, Trnava Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Zdravotníctvo 86.23
Dátum vzniku: 26. 6. 2013
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH
Spisová značka: Sro/31974/T
Predmet podnikania (výber): Špecializovaná ambulancia v odbore stomatológia; Poradenská činnosť v oblasti zdravého životného štýlu a zdravej výživy.; Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob…

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Andriy Klochek od 1. 1. 2021
    konateľspoločník
  • Mariana Klochek od 10. 2. 2021
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť ARRIDENS s.r.o. v roku 2025 udržala zisk 52,7 tis. € a tržby jej ostali na 273,7 tis. €.

273,7 tis. €
Tržby
52,7 tis. €
Zisk
273,7 tis. €
Celkové výnosy
334,4 tis. €
Aktíva
269,1 tis. €
Vlastné imanie
20 %
Celková zadlženosť
73,4 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 52,6 tis., 2022 57,9 tis., 2023 100,5 tis., 2024 52,6 tis., 2025 52,7 tis.202152,6 tis.202257,9 tis.2023100,5 tis.202452,6 tis.202552,7 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 198,5 tis., 2022 294,1 tis., 2023 300,1 tis., 2024 274,9 tis., 2025 273,7 tis.2021198,5 tis.2022294,1 tis.2023300,1 tis.2024274,9 tis.2025273,7 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 273,7 tis. € 52,7 tis. €
2024 274,9 tis. € 52,6 tis. €
2023 300,1 tis. € 100,5 tis. €
2022 294,1 tis. € 57,9 tis. €
2021 198,5 tis. € 52,6 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok156,5 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky26,0 tis. €
  • Finančné účty148,5 tis. €
  • Časové rozlíšenie3,4 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie5,0 tis. €
  • Fondy zo zisku500 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov211,0 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie52,7 tis. €
  • Rezervy5,8 tis. €
  • Dlhodobé záväzky554 €
  • Krátkodobé záväzky58,9 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma ARRIDENS s.r.o. v konkurze?

ARRIDENS s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma ARRIDENS s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala ARRIDENS s.r.o. tržby 273,7 tis. €.

Je firma ARRIDENS s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 ARRIDENS s.r.o. dosiahla zisk 52,7 tis. €.

Je ARRIDENS s.r.o. platiteľom DPH?

ARRIDENS s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma ARRIDENS s.r.o. sídli?

ARRIDENS s.r.o. má sídlo na adrese Starohájska 2, Trnava, 917 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 10. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 12. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026