ZEPOS, s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 47192615
DIČ: 2023796654
IČ DPH: SK2023796654
Smolenická 16, Bratislava

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Smolenická 16, Bratislava Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Pomocné činnosti týkajúce sa finančných služieb a poistenia 66.22
Dátum vzniku: 12. 6. 2013
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 2. 2014
Spisová značka: Sro/89783/B
Predmet podnikania (výber): podriadený finančný agent zapísaný do zoznamu podriadených finančných agentov v registri vedenom Národnou bankou Slov…; kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob…; činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Ing. Miroslav Žemlička od 12. 6. 2013
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť ZEPOS, s. r. o. v roku 2025 znížila zisk o 4 % na 223,2 tis. € a tržby jej narástli o 7 % na 388,3 tis. €.

388,3 tis. €
Tržby
223,2 tis. €
Zisk
393,4 tis. €
Celkové výnosy
2,2 mil. €
Aktíva
2,2 mil. €
Vlastné imanie
0 %
Celková zadlženosť
89,8 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 263,4 tis., 2022 317,2 tis., 2023 213,8 tis., 2024 231,7 tis., 2025 223,2 tis.2021263,4 tis.2022317,2 tis.2023213,8 tis.2024231,7 tis.2025223,2 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 399,7 tis., 2022 422,9 tis., 2023 433,0 tis., 2024 362,3 tis., 2025 388,3 tis.2021399,7 tis.2022422,9 tis.2023433,0 tis.2024362,3 tis.2025388,3 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 388,3 tis. € 223,2 tis. €
2024 362,3 tis. € 231,7 tis. €
2023 433,0 tis. € 213,8 tis. €
2022 422,9 tis. € 317,2 tis. €
2021 399,7 tis. € 263,4 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok264,5 tis. €
  • Dlhodobý finančný majetok1,5 mil. €
  • Krátkodobé pohľadávky7,7 tis. €
  • Finančné účty384,3 tis. €
  • Časové rozlíšenie8,3 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie5,0 tis. €
  • Kapitálové fondy6,2 tis. €
  • Fondy zo zisku500 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov1,9 mil. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie223,2 tis. €
  • Krátkodobé záväzky7,4 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma ZEPOS, s. r. o. v konkurze?

ZEPOS, s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma ZEPOS, s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala ZEPOS, s. r. o. tržby 388,3 tis. €.

Je firma ZEPOS, s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 ZEPOS, s. r. o. dosiahla zisk 223,2 tis. €.

Je ZEPOS, s. r. o. platiteľom DPH?

ZEPOS, s. r. o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma ZEPOS, s. r. o. sídli?

ZEPOS, s. r. o. má sídlo na adrese Smolenická 16, Bratislava, 851 05.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 16. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 16. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026