RM Sport s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 47190779
DIČ: 2023785236
IČ DPH: SK2023785236
Fučíkova 8, Senec

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Fučíkova 8, Senec Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Právne a účtovnícke činnosti 69.20
Dátum vzniku: 14. 6. 2013
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 17. 9. 2013
Spisová značka: Sro/89859/B
Predmet podnikania (výber): počítačové služby; kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob…; sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Peter Mihalovič od 22. 1. 2018
    konateľspoločník
  • Róbert Rybanský od 22. 1. 2018
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť RM Sport s.r.o. v roku 2025 zvýšila zisk o 8 % na 399 € a tržby jej narástli o 16 % na 319,0 tis. €.

319,0 tis. €
Tržby
399 €
Zisk
323,1 tis. €
Celkové výnosy
249,9 tis. €
Aktíva
47,9 tis. €
Vlastné imanie
81 %
Celková zadlženosť
30,1 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 −32,2 tis., 2022 28,1 tis., 2023 43,8 tis., 2024 369, 2025 3992021−32,2 tis.202228,1 tis.202343,8 tis.20243692025399
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 62,9 tis., 2022 144,6 tis., 2023 231,6 tis., 2024 275,1 tis., 2025 319,0 tis.202162,9 tis.2022144,6 tis.2023231,6 tis.2024275,1 tis.2025319,0 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 319,0 tis. € 399 €
2024 275,1 tis. € 369 €
2023 231,6 tis. € 43,8 tis. €
2022 144,6 tis. € 28,1 tis. €
2021 62,9 tis. € -32,2 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok205,7 tis. €
  • Zásoby4,9 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky34,0 tis. €
  • Finančné účty5,0 tis. €
  • Časové rozlíšenie421 €

Pasíva

  • Základné imanie5,0 tis. €
  • Kapitálové fondy32,6 tis. €
  • Fondy zo zisku500 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov9,4 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie399 €
  • Rezervy129 €
  • Dlhodobé záväzky21,5 tis. €
  • Krátkodobé záväzky87,3 tis. €
  • Bankové úvery93,1 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma RM Sport s.r.o. v konkurze?

RM Sport s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma RM Sport s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala RM Sport s.r.o. tržby 319,0 tis. €.

Je firma RM Sport s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 RM Sport s.r.o. dosiahla zisk 399 €.

Je RM Sport s.r.o. platiteľom DPH?

RM Sport s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma RM Sport s.r.o. sídli?

RM Sport s.r.o. má sídlo na adrese Fučíkova 8, Senec, 903 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 17. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026