VaM AUTOCOLOR, s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 47188481
DIČ: 2023791561
IČ DPH: SK2023791561
Svrčinovec 940, Svrčinovec

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Svrčinovec 940, Svrčinovec Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Veľkoobchod a maloobchod s motorovými vozidlami a motocyklami; ich oprava 45.20
Dátum vzniku: 28. 5. 2013
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 3. 2018
Spisová značka: Sro/59173/L
Predmet podnikania (výber): Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob…; Diagnostika a opravy cestných motorových vozidiel; opravy karosérií …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Vladimír Haladej od 28. 5. 2013
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť VaM AUTOCOLOR, s.r.o. v roku 2025 zvýšila zisk o 44 % na 42,1 tis. € a tržby jej narástli o 38 % na 513,6 tis. €.

513,6 tis. €
Tržby
42,1 tis. €
Zisk
514,9 tis. €
Celkové výnosy
534,2 tis. €
Aktíva
257,8 tis. €
Vlastné imanie
52 %
Celková zadlženosť
31,6 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 20,0 tis., 2022 16,2 tis., 2023 24,9 tis., 2024 29,3 tis., 2025 42,1 tis.202120,0 tis.202216,2 tis.202324,9 tis.202429,3 tis.202542,1 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 290,5 tis., 2022 313,7 tis., 2023 375,5 tis., 2024 373,3 tis., 2025 513,6 tis.2021290,5 tis.2022313,7 tis.2023375,5 tis.2024373,3 tis.2025513,6 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 513,6 tis. € 42,1 tis. €
2024 373,3 tis. € 29,3 tis. €
2023 375,5 tis. € 24,9 tis. €
2022 313,7 tis. € 16,2 tis. €
2021 290,5 tis. € 20,0 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok393,0 tis. €
  • Zásoby30,1 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky26,9 tis. €
  • Finančné účty79,9 tis. €
  • Časové rozlíšenie4,3 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie5,0 tis. €
  • Kapitálové fondy100,3 tis. €
  • Fondy zo zisku500 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov109,9 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie42,1 tis. €
  • Dlhodobé záväzky184 €
  • Krátkodobé záväzky227,8 tis. €
  • Bankové úvery48,3 tis. €
  • Časové rozlíšenie81 €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma VaM AUTOCOLOR, s.r.o. v konkurze?

VaM AUTOCOLOR, s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma VaM AUTOCOLOR, s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala VaM AUTOCOLOR, s.r.o. tržby 513,6 tis. €.

Je firma VaM AUTOCOLOR, s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 VaM AUTOCOLOR, s.r.o. dosiahla zisk 42,1 tis. €.

Je VaM AUTOCOLOR, s.r.o. platiteľom DPH?

VaM AUTOCOLOR, s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma VaM AUTOCOLOR, s.r.o. sídli?

VaM AUTOCOLOR, s.r.o. má sídlo na adrese Svrčinovec 940, Svrčinovec, 023 12.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 17. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026