STAMA SK s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 47178361
DIČ: 2023776810
IČ DPH: SK2023776810
Horná 16, Banská Bystrica

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Horná 16, Banská Bystrica Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Výroba výrobkov z gumy a plastu 22.19
Dátum vzniku: 25. 5. 2013
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 9. 7. 2013
Spisová značka: Sro/24241/S
Predmet podnikania (výber): Vývoj, výroba zabezpečovacích systémov alebo poplachových systémov a zariadení umožňujúcich sledovanie pohybu a konan…; Počítačové služby a služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov; Čistiace a upratovacie služby …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Marek Martiško od 25. 5. 2013
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť STAMA SK s. r. o. v roku 2025 znížila zisk o 48 % na 3,4 tis. € a tržby jej narástli o 14 % na 39,1 tis. €.

39,1 tis. €
Tržby
3,4 tis. €
Zisk
33,2 tis. €
Aktíva
12,5 tis. €
Vlastné imanie
62 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 91, 2022 −4,0 tis., 2023 2,7 tis., 2024 6,5 tis., 2025 3,4 tis.2021912022−4,0 tis.20232,7 tis.20246,5 tis.20253,4 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 17,4 tis., 2022 23,6 tis., 2023 31,1 tis., 2024 34,3 tis., 2025 39,1 tis.202117,4 tis.202223,6 tis.202331,1 tis.202434,3 tis.202539,1 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 39,1 tis. € 3,4 tis. €
2024 34,3 tis. € 6,5 tis. €
2023 31,1 tis. € 2,7 tis. €
2022 23,6 tis. € -4,0 tis. €
2021 17,4 tis. € 91 €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Pasíva

  • Vlastné imanie12,5 tis. €
  • Záväzky20,7 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma STAMA SK s. r. o. v konkurze?

STAMA SK s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma STAMA SK s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala STAMA SK s. r. o. tržby 39,1 tis. €.

Je firma STAMA SK s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 STAMA SK s. r. o. dosiahla zisk 3,4 tis. €.

Je STAMA SK s. r. o. platiteľom DPH?

STAMA SK s. r. o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma STAMA SK s. r. o. sídli?

STAMA SK s. r. o. má sídlo na adrese Horná 16, Banská Bystrica, 974 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 16. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 16. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026