PAV-MED s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 47175371
DIČ: 2023779098
Hlavná 101, Košice - mestská časť Staré Mesto

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Hlavná 101, Košice - mestská časť Staré Mesto Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Zdravotníctvo 86.22
Dátum vzniku: 24. 5. 2013
Základné imanie: 5,0 tis. €
Spisová značka: Sro/32399/V
Predmet podnikania (výber): prípravné práce k realizácii stavby; uskutočňovanie stavieb a ich zmien; dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • MUDr. Júlia Zapotocká od 19. 9. 2022
    konateľspoločník
  • JUDr. Alexander Zapotocký od 19. 9. 2022
    prokurista

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť PAV-MED s.r.o. v roku 2025 znížila zisk o 5 % na 51,8 tis. € a tržby jej narástli o 58 % na 545,6 tis. €.

545,6 tis. €
Tržby
51,8 tis. €
Zisk
545,6 tis. €
Celkové výnosy
304,6 tis. €
Aktíva
102,9 tis. €
Vlastné imanie
66 %
Celková zadlženosť
68,9 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 8,9 tis., 2022 1,4 tis., 2023 −58,5 tis., 2024 54,3 tis., 2025 51,8 tis.20218,9 tis.20221,4 tis.2023−58,5 tis.202454,3 tis.202551,8 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 82,0 tis., 2022 77,3 tis., 2023 151,6 tis., 2024 344,3 tis., 2025 545,6 tis.202182,0 tis.202277,3 tis.2023151,6 tis.2024344,3 tis.2025545,6 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 545,6 tis. € 51,8 tis. €
2024 344,3 tis. € 54,3 tis. €
2023 151,6 tis. € -58,5 tis. €
2022 77,3 tis. € 1,4 tis. €
2021 82,0 tis. € 8,9 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok134,8 tis. €
  • Zásoby15 €
  • Krátkodobé pohľadávky72,6 tis. €
  • Finančné účty97,2 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie5,0 tis. €
  • Kapitálové fondy22,6 tis. €
  • Fondy zo zisku500 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov23,0 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie51,8 tis. €
  • Rezervy2,8 tis. €
  • Dlhodobé záväzky62,4 tis. €
  • Krátkodobé záväzky136,5 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma PAV-MED s.r.o. v konkurze?

PAV-MED s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma PAV-MED s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala PAV-MED s.r.o. tržby 545,6 tis. €.

Je firma PAV-MED s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 PAV-MED s.r.o. dosiahla zisk 51,8 tis. €.

Kde firma PAV-MED s.r.o. sídli?

PAV-MED s.r.o. má sídlo na adrese Hlavná 101, Košice - mestská časť Staré Mesto, 040 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 16. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 16. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026