Todos Atrium s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 47168455
DIČ: 2024077066
IČ DPH: SK2024077066
M. SCh. Trnavského 14, Bratislava

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: M. SCh. Trnavského 14, Bratislava Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Maloobchod okrem motorových vozidiel a motocyklov 47.81
Dátum vzniku: 18. 5. 2013
Základné imanie: 2,5 mil. €
DPH: Platiteľ DPH od 6. 8. 2015
Spisová značka: Sro/89287/B
Predmet podnikania (výber): prenájom hnuteľných vecí; čistiace a upratovacie služby; činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Jakub Vojtko od 24. 6. 2026
    konateľ
  • Nicolas Vojtko od 21. 1. 2026
    konateľ
  • Todos group, s. r. o. od 9. 9. 2022
    spoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť Todos Atrium s. r. o. v roku 2025 zvýšila stratu o 56 % na 483,1 tis. € a tržby jej klesli o 15 % na 8,9 mil. €.

8,9 mil. €
Tržby
483,1 tis. €
Strata
9,5 mil. €
Celkové výnosy
4,9 mil. €
Aktíva
2,8 mil. €
Vlastné imanie
43 %
Celková zadlženosť
9,5 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 41,6 tis., 2022 142,7 tis., 2023 48,1 tis., 2024 −309,3 tis., 2025 −483,1 tis.202141,6 tis.2022142,7 tis.202348,1 tis.2024−309,3 tis.2025−483,1 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 6,0 mil., 2022 6,6 mil., 2023 8,7 mil., 2024 10,4 mil., 2025 8,9 mil.20216,0 mil.20226,6 mil.20238,7 mil.202410,4 mil.20258,9 mil.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 8,9 mil. € -483,1 tis. €
2024 10,4 mil. € -309,3 tis. €
2023 8,7 mil. € 48,1 tis. €
2022 6,6 mil. € 142,7 tis. €
2021 6,0 mil. € 41,6 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok2,3 mil. €
  • Zásoby876,4 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky1,6 mil. €
  • Finančné účty85,9 tis. €
  • Časové rozlíšenie10,0 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie2,5 mil. €
  • Kapitálové fondy400,0 tis. €
  • Fondy zo zisku29,9 tis. €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov-162,7 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie-483,1 tis. €
  • Rezervy35,6 tis. €
  • Dlhodobé záväzky76,6 tis. €
  • Krátkodobé záväzky2,0 mil. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma Todos Atrium s. r. o. v konkurze?

Todos Atrium s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma Todos Atrium s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala Todos Atrium s. r. o. tržby 8,9 mil. €.

Je firma Todos Atrium s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 Todos Atrium s. r. o. vykázala stratu 483,1 tis. €.

Je Todos Atrium s. r. o. platiteľom DPH?

Todos Atrium s. r. o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma Todos Atrium s. r. o. sídli?

Todos Atrium s. r. o. má sídlo na adrese M. SCh. Trnavského 14, Bratislava, 841 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 10. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 12. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026