Endforest Media s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 47165707
DIČ: 2023784510
IČ DPH: SK2023784510
Nám. M.R. Štefánika 5, Komárno

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Nám. M.R. Štefánika 5, Komárno Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Počítačové programovanie, poradenstvo a súvisiace služby 62.09
Dátum vzniku: 16. 5. 2013
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 9. 2022
Spisová značka: Sro/34265/N
Predmet podnikania (výber): Počítačové služby; Služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov; Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Péter Sáfrányos od 16. 5. 2013
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť Endforest Media s.r.o. v roku 2025 znížila zisk o 47 % na 135 € a tržby jej klesli o 65 % na 10,5 tis. €.

10,5 tis. €
Tržby
135 €
Zisk
23,4 tis. €
Aktíva
16,7 tis. €
Vlastné imanie
29 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 3,5 tis., 2022 2,4 tis., 2023 1,1 tis., 2024 254, 2025 13520213,5 tis.20222,4 tis.20231,1 tis.20242542025135
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 131,8 tis., 2022 171,8 tis., 2023 98,0 tis., 2024 29,7 tis., 2025 10,5 tis.2021131,8 tis.2022171,8 tis.202398,0 tis.202429,7 tis.202510,5 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 10,5 tis. € 135 €
2024 29,7 tis. € 254 €
2023 98,0 tis. € 1,1 tis. €
2022 171,8 tis. € 2,4 tis. €
2021 131,8 tis. € 3,5 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Pasíva

  • Vlastné imanie16,7 tis. €
  • Záväzky6,7 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma Endforest Media s.r.o. v konkurze?

Endforest Media s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma Endforest Media s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala Endforest Media s.r.o. tržby 10,5 tis. €.

Je firma Endforest Media s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 Endforest Media s.r.o. dosiahla zisk 135 €.

Je Endforest Media s.r.o. platiteľom DPH?

Endforest Media s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma Endforest Media s.r.o. sídli?

Endforest Media s.r.o. má sídlo na adrese Nám. M.R. Štefánika 5, Komárno, 945 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 17. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026