DECOR FACTORY s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 47161761
DIČ: 2023787051
IČ DPH: SK2023787051
Hlavná 87/31, Málinec

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Hlavná 87/31, Málinec Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Veľkoobchod okrem motorových vozidiel a motocyklov 46.18
Dátum vzniku: 12. 6. 2013
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 9. 2. 2015
Spisová značka: Sro/24336/S
Predmet podnikania (výber): Prevádzkovanie športových zariadení; Kúpa tovaru na účely predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod); Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Roman Piater od 12. 6. 2013
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2023

Spoločnosť DECOR FACTORY s.r.o. v roku 2023 znížila zisk o 28 % na 3,9 tis. € a tržby jej narástli o 18 % na 132,9 tis. €.

132,9 tis. €
Tržby
3,9 tis. €
Zisk
65,5 tis. €
Aktíva
44,3 tis. €
Vlastné imanie
32 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2018 6,4 tis., 2020 2,2 tis., 2021 3,8 tis., 2022 5,4 tis., 2023 3,9 tis.20186,4 tis.20202,2 tis.20213,8 tis.20225,4 tis.20233,9 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2018 70,9 tis., 2020 119,2 tis., 2021 138,0 tis., 2022 113,0 tis., 2023 132,9 tis.201870,9 tis.2020119,2 tis.2021138,0 tis.2022113,0 tis.2023132,9 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2023 132,9 tis. € 3,9 tis. €
2022 113,0 tis. € 5,4 tis. €
2021 138,0 tis. € 3,8 tis. €
2020 119,2 tis. € 2,2 tis. €
2018 70,9 tis. € 6,4 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2023

Pasíva

  • Vlastné imanie44,3 tis. €
  • Záväzky21,2 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní · detail v plnom reporte
    ÁNO
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma DECOR FACTORY s.r.o. v konkurze?

DECOR FACTORY s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma DECOR FACTORY s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2023 mala DECOR FACTORY s.r.o. tržby 132,9 tis. €.

Je firma DECOR FACTORY s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2023 DECOR FACTORY s.r.o. dosiahla zisk 3,9 tis. €.

Je DECOR FACTORY s.r.o. platiteľom DPH?

DECOR FACTORY s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma DECOR FACTORY s.r.o. sídli?

DECOR FACTORY s.r.o. má sídlo na adrese Hlavná 87/31, Málinec, 985 26.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 10. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 12. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026