STAV 4U s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 47158867
DIČ: 2023790461
IČ DPH: SK2023790461
Radová 321, Zuberec

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Radová 321, Zuberec Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Špecializované stavebné práce 43.12
Dátum vzniku: 6. 6. 2013
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 9. 2. 2015
Spisová značka: Sro/59252/L
Predmet podnikania (výber): prípravné práce k realizácii stavby; dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov; uskutočňovanie stavieb a ich zmien …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Peter Ondroš od 6. 6. 2013
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť STAV 4U s.r.o. v roku 2025 zvýšila zisk o 61 % na 2,8 tis. € a tržby jej klesli o 26 % na 182,1 tis. €.

182,1 tis. €
Tržby
2,8 tis. €
Zisk
182,1 tis. €
Celkové výnosy
278,6 tis. €
Aktíva
261,6 tis. €
Vlastné imanie
6 %
Celková zadlženosť
18,5 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 13,0 tis., 2022 −43,8 tis., 2023 4,4 tis., 2024 1,8 tis., 2025 2,8 tis.202113,0 tis.2022−43,8 tis.20234,4 tis.20241,8 tis.20252,8 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 333,0 tis., 2022 61,8 tis., 2023 272,9 tis., 2024 245,5 tis., 2025 182,1 tis.2021333,0 tis.202261,8 tis.2023272,9 tis.2024245,5 tis.2025182,1 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 182,1 tis. € 2,8 tis. €
2024 245,5 tis. € 1,8 tis. €
2023 272,9 tis. € 4,4 tis. €
2022 61,8 tis. € -43,8 tis. €
2021 333,0 tis. € 13,0 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok20,3 tis. €
  • Zásoby50,6 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky127,5 tis. €
  • Finančné účty80,3 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie5,0 tis. €
  • Fondy zo zisku500 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov253,3 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie2,8 tis. €
  • Dlhodobé záväzky53 €
  • Krátkodobé záväzky17,0 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma STAV 4U s.r.o. v konkurze?

STAV 4U s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma STAV 4U s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala STAV 4U s.r.o. tržby 182,1 tis. €.

Je firma STAV 4U s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 STAV 4U s.r.o. dosiahla zisk 2,8 tis. €.

Je STAV 4U s.r.o. platiteľom DPH?

STAV 4U s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma STAV 4U s.r.o. sídli?

STAV 4U s.r.o. má sídlo na adrese Radová 321, Zuberec, 027 32.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 15. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 15. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026