NELL KAPITAL s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 47147946
DIČ: 2023770298
IČ DPH: SK2023770298
Dunajská 4, Bratislava - mestská časť Staré Mesto

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Dunajská 4, Bratislava - mestská časť Staré Mesto Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Administratívne, pomocné kancelárske a iné obchodné pomocné činnosti 82.99
Dátum vzniku: 16. 5. 2013
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 5. 11. 2013
Spisová značka: Sro/89241/B
Predmet podnikania (výber): kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi /maloobchod/ alebo iným prevádzkovateľom živnosti /veľkoob…; sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu; sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb …

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť NELL KAPITAL s. r. o. v roku 2025 znížila zisk o 67 % na 4,6 tis. € a tržby jej narástli o 40 % na 772,4 tis. €.

772,4 tis. €
Tržby
4,6 tis. €
Zisk
825,9 tis. €
Celkové výnosy
1,7 mil. €
Aktíva
62,8 tis. €
Vlastné imanie
96 %
Celková zadlženosť
17,9 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 46,8 tis., 2022 1,8 tis., 2023 7,6 tis., 2024 14,1 tis., 2025 4,6 tis.202146,8 tis.20221,8 tis.20237,6 tis.202414,1 tis.20254,6 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 211,0 tis., 2022 368,0 tis., 2023 1,1 mil., 2024 553,6 tis., 2025 772,4 tis.2021211,0 tis.2022368,0 tis.20231,1 mil.2024553,6 tis.2025772,4 tis.
Celkové výnosy (€)
Celkové výnosy (€): 2021 346,3 tis., 2022 441,3 tis., 2023 1,1 mil., 2024 598,2 tis., 2025 825,9 tis.2021346,3 tis.2022441,3 tis.20231,1 mil.2024598,2 tis.2025825,9 tis.
Daň z príjmu (€)
Daň z príjmu (€): 2021 6,8 tis., 2022 3,5 tis., 2023 0, 2024 3,8 tis., 2025 4,4 tis.20216,8 tis.20223,5 tis.2023020243,8 tis.20254,4 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 772,4 tis. € 4,6 tis. €
2024 553,6 tis. € 14,1 tis. €
2023 1,1 mil. € 7,6 tis. €
2022 368,0 tis. € 1,8 tis. €
2021 211,0 tis. € 46,8 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok575,0 tis. €
  • Dlhodobý finančný majetok250 €
  • Zásoby399,3 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky708,4 tis. €
  • Finančné účty5,1 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie5,0 tis. €
  • Kapitálové fondy158,2 tis. €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov-105,0 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie4,6 tis. €
  • Dlhodobé záväzky1,2 mil. €
  • Krátkodobé záväzky463,0 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma NELL KAPITAL s. r. o. v konkurze?

NELL KAPITAL s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma NELL KAPITAL s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala NELL KAPITAL s. r. o. tržby 772,4 tis. €.

Je firma NELL KAPITAL s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 NELL KAPITAL s. r. o. dosiahla zisk 4,6 tis. €.

Je NELL KAPITAL s. r. o. platiteľom DPH?

NELL KAPITAL s. r. o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma NELL KAPITAL s. r. o. sídli?

NELL KAPITAL s. r. o. má sídlo na adrese Dunajská 4, Bratislava - mestská časť Staré Mesto, 811 08.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 17. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 18. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026