WI-NET Optik s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 47145439
DIČ: 2023765524
Hlavná 8/18, Raslavice

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Hlavná 8/18, Raslavice Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Informačné služby 63.11
Dátum vzniku: 11. 5. 2013
Základné imanie: 5,0 tis. €
Spisová značka: Sro/27909/P
Predmet podnikania (výber): Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob…; Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu; Sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb …

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť WI-NET Optik s. r. o. v roku 2025 znížila zisk o 77 % na 10,6 tis. € a tržby jej klesli o 13 % na 39,5 tis. €.

39,5 tis. €
Tržby
10,6 tis. €
Zisk
39,5 tis. €
Celkové výnosy
234,1 tis. €
Aktíva
193,3 tis. €
Vlastné imanie
17 %
Celková zadlženosť
78,1 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 49,2 tis., 2022 6,9 tis., 2023 −4,9 tis., 2024 45,7 tis., 2025 10,6 tis.202149,2 tis.20226,9 tis.2023−4,9 tis.202445,7 tis.202510,6 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 124,0 tis., 2022 68,6 tis., 2023 49,8 tis., 2024 45,5 tis., 2025 39,5 tis.2021124,0 tis.202268,6 tis.202349,8 tis.202445,5 tis.202539,5 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 39,5 tis. € 10,6 tis. €
2024 45,5 tis. € 45,7 tis. €
2023 49,8 tis. € -4,9 tis. €
2022 68,6 tis. € 6,9 tis. €
2021 124,0 tis. € 49,2 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý nehmotný majetok14,4 tis. €
  • Dlhodobý hmotný majetok109,1 tis. €
  • Dlhodobý finančný majetok4,5 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky351 €
  • Finančné účty105,7 tis. €

Pasíva

  • Vlastné imanie193,3 tis. €
  • Záväzky40,8 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma WI-NET Optik s. r. o. v konkurze?

WI-NET Optik s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma WI-NET Optik s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala WI-NET Optik s. r. o. tržby 39,5 tis. €.

Je firma WI-NET Optik s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 WI-NET Optik s. r. o. dosiahla zisk 10,6 tis. €.

Kde firma WI-NET Optik s. r. o. sídli?

WI-NET Optik s. r. o. má sídlo na adrese Hlavná 8/18, Raslavice, 086 41.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 14. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 15. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026