Kolozsi Ranch, s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 47145412
DIČ: 2023764094
IČ DPH: SK2023764094
Žihárec 722, Žihárec

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Žihárec 722, Žihárec Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Pestovanie plodín a chov zvierat, poľovníctvo a služby s tým súvisiace 01.43
Dátum vzniku: 8. 5. 2013
Základné imanie: 10,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 22. 2. 2014
Spisová značka: Sro/31631/T
Predmet podnikania (výber): Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob…; Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu; Sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Dávid Kolozsi od 8. 5. 2013
    konateľspoločník
  • Marek Kolozsi od 2. 11. 2015
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť Kolozsi Ranch, s. r. o. v roku 2025 sa prepadla zo zisku do straty 31,2 tis. € a tržby jej narástli o 7 % na 287,8 tis. €.

287,8 tis. €
Tržby
31,2 tis. €
Strata
538,5 tis. €
Celkové výnosy
2,4 mil. €
Aktíva
622,1 tis. €
Vlastné imanie
74 %
Celková zadlženosť
2,6 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 481, 2022 7,1 tis., 2023 −20,6 tis., 2024 2,3 tis., 2025 −31,2 tis.202148120227,1 tis.2023−20,6 tis.20242,3 tis.2025−31,2 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 437,6 tis., 2022 256,7 tis., 2023 350,0 tis., 2024 268,9 tis., 2025 287,8 tis.2021437,6 tis.2022256,7 tis.2023350,0 tis.2024268,9 tis.2025287,8 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 287,8 tis. € -31,2 tis. €
2024 268,9 tis. € 2,3 tis. €
2023 350,0 tis. € -20,6 tis. €
2022 256,7 tis. € 7,1 tis. €
2021 437,6 tis. € 481 €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok2,0 mil. €
  • Krátkodobé pohľadávky316,6 tis. €
  • Finančné účty15,4 tis. €
  • Časové rozlíšenie1,1 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie10,0 tis. €
  • Kapitálové fondy842,0 tis. €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov-198,7 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie-31,2 tis. €
  • Dlhodobé záväzky3,9 tis. €
  • Krátkodobé záväzky1,7 mil. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní · detail v plnom reporte
    ÁNO
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu · detail v plnom reporte
    ÁNO

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma Kolozsi Ranch, s. r. o. v konkurze?

Kolozsi Ranch, s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma Kolozsi Ranch, s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala Kolozsi Ranch, s. r. o. tržby 287,8 tis. €.

Je firma Kolozsi Ranch, s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 Kolozsi Ranch, s. r. o. vykázala stratu 31,2 tis. €.

Je Kolozsi Ranch, s. r. o. platiteľom DPH?

Kolozsi Ranch, s. r. o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma Kolozsi Ranch, s. r. o. sídli?

Kolozsi Ranch, s. r. o. má sídlo na adrese Žihárec 722, Žihárec, 925 83.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 17. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026