Marizil s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 47142049
DIČ: 2023761795
IČ DPH: SK2023761795
Koceľova 945/17, Bratislava - mestská časť Ružinov

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Koceľova 945/17, Bratislava - mestská časť Ružinov Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Architektonické a inžinierske činnosti; technické testovanie a analýzy 71.12
Dátum vzniku: 3. 5. 2013
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 8. 2015
Spisová značka: Sro/88992/B
Predmet podnikania (výber): inžinierska činnosť – obstarávateľská činnosť v stavebníctve; kúpa tovaru za účelom jeho predaja konečnému spotrebiteľovi ( maloobchod ) alebo iným prevádzkovateľom živnosti ( veľ…; sprostredkovanie predaja, prenájmu a kúpy nehnuteľností – realitná činnosť …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Ing. Mária Žilinková od 3. 5. 2013
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť Marizil s.r.o. v roku 2025 sa dostala zo straty do zisku 23,3 tis. € a tržby jej narástli o 132 % na 63,5 tis. €.

63,5 tis. €
Tržby
23,3 tis. €
Zisk
33,0 tis. €
Aktíva
28,8 tis. €
Vlastné imanie
13 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 4,2 tis., 2022 25,0 tis., 2023 27,1 tis., 2024 −11,9 tis., 2025 23,3 tis.20214,2 tis.202225,0 tis.202327,1 tis.2024−11,9 tis.202523,3 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 43,3 tis., 2022 72,4 tis., 2023 82,3 tis., 2024 27,4 tis., 2025 63,5 tis.202143,3 tis.202272,4 tis.202382,3 tis.202427,4 tis.202563,5 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 63,5 tis. € 23,3 tis. €
2024 27,4 tis. € -11,9 tis. €
2023 82,3 tis. € 27,1 tis. €
2022 72,4 tis. € 25,0 tis. €
2021 43,3 tis. € 4,2 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Pasíva

  • Vlastné imanie28,8 tis. €
  • Záväzky4,2 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma Marizil s.r.o. v konkurze?

Marizil s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma Marizil s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala Marizil s.r.o. tržby 63,5 tis. €.

Je firma Marizil s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 Marizil s.r.o. dosiahla zisk 23,3 tis. €.

Je Marizil s.r.o. platiteľom DPH?

Marizil s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma Marizil s.r.o. sídli?

Marizil s.r.o. má sídlo na adrese Koceľova 945/17, Bratislava - mestská časť Ružinov, 821 08.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 13. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 13. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026