B.E.Service SK, s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 47133449
DIČ: 2023755844
IČ DPH: SK2023755844
Rejdice 64, Žikava

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Rejdice 64, Žikava Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Pozemná doprava a doprava potrubím 49320
Dátum vzniku: 16. 9. 1992
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 27. 5. 2013
Spisová značka: Sro/34145/N
Predmet podnikania (výber): uskutočňovanie stavieb a ich zmien; dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov; kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob… …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Ing. Miroslav Kukla od 1. 5. 2013
    konateľ
  • B.E.Service Group s.r.o. od 23. 10. 2021
    spoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť B.E.Service SK, s. r. o. v roku 2025 znížila zisk o 29 % na 127,0 tis. € a tržby jej narástli o 9 % na 2,3 mil. €.

2,3 mil. €
Tržby
127,0 tis. €
Zisk
2,4 mil. €
Celkové výnosy
658,0 tis. €
Aktíva
133,3 tis. €
Vlastné imanie
80 %
Celková zadlženosť
22,6 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 35,6 tis., 2022 88,0 tis., 2023 71,5 tis., 2024 178,6 tis., 2025 127,0 tis.202135,6 tis.202288,0 tis.202371,5 tis.2024178,6 tis.2025127,0 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 1,6 mil., 2022 1,8 mil., 2023 2,2 mil., 2024 2,1 mil., 2025 2,3 mil.20211,6 mil.20221,8 mil.20232,2 mil.20242,1 mil.20252,3 mil.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 2,3 mil. € 127,0 tis. €
2024 2,1 mil. € 178,6 tis. €
2023 2,2 mil. € 71,5 tis. €
2022 1,8 mil. € 88,0 tis. €
2021 1,6 mil. € 35,6 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok49,7 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky327,6 tis. €
  • Finančné účty278,2 tis. €
  • Časové rozlíšenie2,6 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie5,0 tis. €
  • Fondy zo zisku1,3 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie127,0 tis. €
  • Rezervy8,8 tis. €
  • Dlhodobé záväzky57,3 tis. €
  • Krátkodobé záväzky242,1 tis. €
  • Bankové úvery216,5 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma B.E.Service SK, s. r. o. v konkurze?

B.E.Service SK, s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma B.E.Service SK, s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala B.E.Service SK, s. r. o. tržby 2,3 mil. €.

Je firma B.E.Service SK, s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 B.E.Service SK, s. r. o. dosiahla zisk 127,0 tis. €.

Je B.E.Service SK, s. r. o. platiteľom DPH?

B.E.Service SK, s. r. o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma B.E.Service SK, s. r. o. sídli?

B.E.Service SK, s. r. o. má sídlo na adrese Rejdice 64, Žikava, 951 92.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 10. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 12. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026