StarMusic production s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 47131934
DIČ: 2023763071
IČ DPH: SK2023763071
Zadunajská cesta 1, Bratislava

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Zadunajská cesta 1, Bratislava Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Výroba filmov, videozáznamov a televíznych programov, príprava a zverejňovanie zvukových nahrávok 59.20
Dátum vzniku: 1. 5. 2013
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 9. 2013
Spisová značka: Sro/88926/B
Predmet podnikania (výber): Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob…; Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu; Sprostredkovateľská činnosť v oblasti výroby …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Boris Marhanský od 1. 5. 2013
    konateľspoločník
  • Marko Šebesta od 1. 5. 2013
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť StarMusic production s.r.o. v roku 2025 zvýšila zisk o 49 % na 23,7 tis. € a tržby jej narástli o 58 % na 1,5 mil. €.

1,5 mil. €
Tržby
23,7 tis. €
Zisk
1,5 mil. €
Celkové výnosy
320,7 tis. €
Aktíva
58,2 tis. €
Vlastné imanie
82 %
Celková zadlženosť
3,4 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 17,2 tis., 2022 −17,4 tis., 2023 14,9 tis., 2024 15,9 tis., 2025 23,7 tis.202117,2 tis.2022−17,4 tis.202314,9 tis.202415,9 tis.202523,7 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 132,7 tis., 2022 283,1 tis., 2023 626,8 tis., 2024 939,4 tis., 2025 1,5 mil.2021132,7 tis.2022283,1 tis.2023626,8 tis.2024939,4 tis.20251,5 mil.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 1,5 mil. € 23,7 tis. €
2024 939,4 tis. € 15,9 tis. €
2023 626,8 tis. € 14,9 tis. €
2022 283,1 tis. € -17,4 tis. €
2021 132,7 tis. € 17,2 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý nehmotný majetok673 €
  • Krátkodobé pohľadávky293,5 tis. €
  • Finančné účty26,5 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie5,0 tis. €
  • Kapitálové fondy25,0 tis. €
  • Fondy zo zisku500 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov4,0 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie23,7 tis. €
  • Rezervy200 €
  • Dlhodobé záväzky233 €
  • Krátkodobé záväzky100,0 tis. €
  • Bankové úvery162,1 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma StarMusic production s.r.o. v konkurze?

StarMusic production s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma StarMusic production s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala StarMusic production s.r.o. tržby 1,5 mil. €.

Je firma StarMusic production s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 StarMusic production s.r.o. dosiahla zisk 23,7 tis. €.

Je StarMusic production s.r.o. platiteľom DPH?

StarMusic production s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma StarMusic production s.r.o. sídli?

StarMusic production s.r.o. má sídlo na adrese Zadunajská cesta 1, Bratislava, 851 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 16. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 16. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026