MH 10 s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 47130679
DIČ: 2023755613
IČ DPH: SK2023755613
Rudnianska 893/34, Košeca

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Rudnianska 893/34, Košeca Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Maloobchod okrem motorových vozidiel a motocyklov 47.19
Dátum vzniku: 24. 4. 2013
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 16. 9. 2013
Spisová značka: Sro/28089/R
Predmet podnikania (výber): výkon špecializovaných činností v oblasti telesnej kultúry - tréner ľadového hokeja; Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob…; Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Lucia Krajčovič od 9. 8. 2024
    konateľ
  • Marek Hovorka od 21. 8. 2024
    konateľ
  • Milan Hovorka od 24. 4. 2013
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť MH 10 s. r. o. v roku 2025 znížila stratu o 63 % na 19,4 tis. € a tržby jej klesli o 59 % na 163,9 tis. €.

163,9 tis. €
Tržby
19,4 tis. €
Strata
174,8 tis. €
Celkové výnosy
1,2 mil. €
Aktíva
659,5 tis. €
Vlastné imanie
44 %
Celková zadlženosť
−3,2 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 236,9 tis., 2022 301,8 tis., 2023 180,6 tis., 2024 −53,1 tis., 2025 −19,4 tis.2021236,9 tis.2022301,8 tis.2023180,6 tis.2024−53,1 tis.2025−19,4 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 869,6 tis., 2022 1,3 mil., 2023 939,8 tis., 2024 397,4 tis., 2025 163,9 tis.2021869,6 tis.20221,3 mil.2023939,8 tis.2024397,4 tis.2025163,9 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 163,9 tis. € -19,4 tis. €
2024 397,4 tis. € -53,1 tis. €
2023 939,8 tis. € 180,6 tis. €
2022 1,3 mil. € 301,8 tis. €
2021 869,6 tis. € 236,9 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok4,2 tis. €
  • Zásoby1,1 mil. €
  • Krátkodobé pohľadávky45,0 tis. €
  • Finančné účty67,3 tis. €
  • Časové rozlíšenie1,7 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie5,0 tis. €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov673,9 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie-19,4 tis. €
  • Krátkodobé záväzky527,6 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma MH 10 s. r. o. v konkurze?

MH 10 s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma MH 10 s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala MH 10 s. r. o. tržby 163,9 tis. €.

Je firma MH 10 s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 MH 10 s. r. o. vykázala stratu 19,4 tis. €.

Je MH 10 s. r. o. platiteľom DPH?

MH 10 s. r. o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma MH 10 s. r. o. sídli?

MH 10 s. r. o. má sídlo na adrese Rudnianska 893/34, Košeca, 018 64.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 10. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 12. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026