Imuno - Alergo Centrum, s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 47127040
DIČ: 2023824022
IČ DPH: SK2023824022
Lamanského 8, Bratislava

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Lamanského 8, Bratislava Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Zdravotníctvo 86.22
Dátum vzniku: 27. 7. 2013
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH
Spisová značka: Sro/90844/B
Predmet podnikania (výber): kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob…; reklamné a marketingové služby; vedenie účtovníctva …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • MUDr. Tomáš Nemessányi, MPH od 27. 7. 2013
    konateľspoločník
  • Mgr. Veronika Nemessányiová od 27. 7. 2013
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2023

Spoločnosť Imuno - Alergo Centrum, s.r.o. v roku 2023 zvýšila zisk o 356 % na 27,7 tis. € a tržby jej narástli o 17 % na 127,6 tis. €.

127,6 tis. €
Tržby
27,7 tis. €
Zisk
126,5 tis. €
Aktíva
48,7 tis. €
Vlastné imanie
61 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2019 816, 2020 −5,7 tis., 2021 −3,3 tis., 2022 6,1 tis., 2023 27,7 tis.20198162020−5,7 tis.2021−3,3 tis.20226,1 tis.202327,7 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2019 89,4 tis., 2020 73,9 tis., 2021 66,2 tis., 2022 108,8 tis., 2023 127,6 tis.201989,4 tis.202073,9 tis.202166,2 tis.2022108,8 tis.2023127,6 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2023 127,6 tis. € 27,7 tis. €
2022 108,8 tis. € 6,1 tis. €
2021 66,2 tis. € -3,3 tis. €
2020 73,9 tis. € -5,7 tis. €
2019 89,4 tis. € 816 €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2023

Pasíva

  • Vlastné imanie48,7 tis. €
  • Záväzky77,8 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma Imuno - Alergo Centrum, s.r.o. v konkurze?

Imuno - Alergo Centrum, s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma Imuno - Alergo Centrum, s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2023 mala Imuno - Alergo Centrum, s.r.o. tržby 127,6 tis. €.

Je firma Imuno - Alergo Centrum, s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2023 Imuno - Alergo Centrum, s.r.o. dosiahla zisk 27,7 tis. €.

Je Imuno - Alergo Centrum, s.r.o. platiteľom DPH?

Imuno - Alergo Centrum, s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma Imuno - Alergo Centrum, s.r.o. sídli?

Imuno - Alergo Centrum, s.r.o. má sídlo na adrese Lamanského 8, Bratislava, 831 03.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 16. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 16. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026