soulution s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 47118156
DIČ: 2023778757
IČ DPH: SK2023778757
Nám. Sv. Františka 14, Bratislava

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Nám. Sv. Františka 14, Bratislava Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Vedenie firiem; poradenstvo v oblasti riadenia 70.22
Dátum vzniku: 20. 4. 2013
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 20. 9. 2016
Spisová značka: Sro/88735/B
Predmet podnikania (výber): konzultačné, poradenské, tréningové a koučovacie služby v oblasti rozvoja ľudských zdrojov; poradenská činnosť v oblasti zdravého životného štýlu a zdravej výživy; poradenská činnosť v oblasti personálneho manažmentu …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Juraj Végh od 20. 4. 2013
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť soulution s.r.o. v roku 2025 znížila zisk o 82 % na 2,7 tis. € a tržby jej klesli o 44 % na 21,1 tis. €.

21,1 tis. €
Tržby
2,7 tis. €
Zisk
21,1 tis. €
Celkové výnosy
26,6 tis. €
Aktíva
23,4 tis. €
Vlastné imanie
12 %
Celková zadlženosť
40,2 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 2,6 tis., 2022 3,6 tis., 2023 −3,2 tis., 2024 14,7 tis., 2025 2,7 tis.20212,6 tis.20223,6 tis.2023−3,2 tis.202414,7 tis.20252,7 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 16,5 tis., 2022 31,5 tis., 2023 16,0 tis., 2024 37,7 tis., 2025 21,1 tis.202116,5 tis.202231,5 tis.202316,0 tis.202437,7 tis.202521,1 tis.
Celkové výnosy (€)
Celkové výnosy (€): 2021 16,5 tis., 2022 31,5 tis., 2023 16,0 tis., 2024 38,4 tis., 2025 21,1 tis.202116,5 tis.202231,5 tis.202316,0 tis.202438,4 tis.202521,1 tis.
Daň z príjmu (€)
Daň z príjmu (€): 2021 469, 2022 937, 2023 118, 2024 1,7 tis., 2025 45520214692022937202311820241,7 tis.2025455
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 21,1 tis. € 2,7 tis. €
2024 37,7 tis. € 14,7 tis. €
2023 16,0 tis. € -3,2 tis. €
2022 31,5 tis. € 3,6 tis. €
2021 16,5 tis. € 2,6 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok5,8 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky4,9 tis. €
  • Finančné účty15,9 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie5,0 tis. €
  • Fondy zo zisku1,0 tis. €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov14,7 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie2,7 tis. €
  • Krátkodobé záväzky3,2 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma soulution s.r.o. v konkurze?

soulution s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma soulution s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala soulution s.r.o. tržby 21,1 tis. €.

Je firma soulution s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 soulution s.r.o. dosiahla zisk 2,7 tis. €.

Je soulution s.r.o. platiteľom DPH?

soulution s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma soulution s.r.o. sídli?

soulution s.r.o. má sídlo na adrese Nám. Sv. Františka 14, Bratislava, 841 04.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 17. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026