ST PRIDE Group, s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 47112506
DIČ: 2023751477
IČ DPH: SK2023751477
Mateja Bela 2494/2, Trenčín

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Mateja Bela 2494/2, Trenčín Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Maloobchod okrem motorových vozidiel a motocyklov 47.19
Dátum vzniku: 18. 4. 2013
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 13. 12. 2013
Spisová značka: Sro/28046/R
Predmet podnikania (výber): Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob…; Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu; Sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Juraj Füsi od 18. 4. 2013
    konateľspoločník
  • Tomáš Skurák od 18. 4. 2013
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť ST PRIDE Group, s. r. o. v roku 2025 zvýšila zisk o 3 % na 25,7 tis. € a tržby jej narástli o 3 % na 588,6 tis. €.

588,6 tis. €
Tržby
25,7 tis. €
Zisk
612,2 tis. €
Celkové výnosy
480,8 tis. €
Aktíva
259,7 tis. €
Vlastné imanie
46 %
Celková zadlženosť
16,2 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 25,4 tis., 2022 50,0 tis., 2023 27,0 tis., 2024 25,1 tis., 2025 25,7 tis.202125,4 tis.202250,0 tis.202327,0 tis.202425,1 tis.202525,7 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 815,1 tis., 2022 1,1 mil., 2023 787,3 tis., 2024 573,6 tis., 2025 588,6 tis.2021815,1 tis.20221,1 mil.2023787,3 tis.2024573,6 tis.2025588,6 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 588,6 tis. € 25,7 tis. €
2024 573,6 tis. € 25,1 tis. €
2023 787,3 tis. € 27,0 tis. €
2022 1,1 mil. € 50,0 tis. €
2021 815,1 tis. € 25,4 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok47,9 tis. €
  • Zásoby92,0 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky66,5 tis. €
  • Finančné účty274,4 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie5,0 tis. €
  • Fondy zo zisku500 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov228,4 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie25,7 tis. €
  • Dlhodobé záväzky711 €
  • Krátkodobé záväzky219,4 tis. €
  • Bankové úvery1,0 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma ST PRIDE Group, s. r. o. v konkurze?

ST PRIDE Group, s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma ST PRIDE Group, s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala ST PRIDE Group, s. r. o. tržby 588,6 tis. €.

Je firma ST PRIDE Group, s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 ST PRIDE Group, s. r. o. dosiahla zisk 25,7 tis. €.

Je ST PRIDE Group, s. r. o. platiteľom DPH?

ST PRIDE Group, s. r. o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma ST PRIDE Group, s. r. o. sídli?

ST PRIDE Group, s. r. o. má sídlo na adrese Mateja Bela 2494/2, Trenčín, 911 08.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 10. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 12. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026