RA-JA s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 47111542
DIČ: 2023766008
IČ DPH: SK2023766008
Štúrova 3412/20, Trnava

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Štúrova 3412/20, Trnava Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Špecializované stavebné práce 43.21
Dátum vzniku: 18. 4. 2013
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 9. 12. 2013
Spisová značka: Sro/31468/T
Predmet podnikania (výber): Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi /maloobchod/ alebo iným prevádzkovateľom živnosti /veľkoob…; Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu; Sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Jana Šelestiaková od 18. 4. 2013
    konateľspoločník
  • Rastislav Šelestiak od 18. 4. 2013
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť RA-JA s.r.o. v roku 2025 zvýšila zisk o 1 % na 3,7 tis. € a tržby jej klesli o 15 % na 137,1 tis. €.

137,1 tis. €
Tržby
3,7 tis. €
Zisk
62,1 tis. €
Aktíva
59,4 tis. €
Vlastné imanie
4 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 4,4 tis., 2022 4,0 tis., 2023 929, 2024 3,7 tis., 2025 3,7 tis.20214,4 tis.20224,0 tis.202392920243,7 tis.20253,7 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 121,1 tis., 2022 147,6 tis., 2023 179,3 tis., 2024 161,9 tis., 2025 137,1 tis.2021121,1 tis.2022147,6 tis.2023179,3 tis.2024161,9 tis.2025137,1 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 137,1 tis. € 3,7 tis. €
2024 161,9 tis. € 3,7 tis. €
2023 179,3 tis. € 929 €
2022 147,6 tis. € 4,0 tis. €
2021 121,1 tis. € 4,4 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Pasíva

  • Vlastné imanie59,4 tis. €
  • Záväzky2,7 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma RA-JA s.r.o. v konkurze?

RA-JA s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma RA-JA s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala RA-JA s.r.o. tržby 137,1 tis. €.

Je firma RA-JA s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 RA-JA s.r.o. dosiahla zisk 3,7 tis. €.

Je RA-JA s.r.o. platiteľom DPH?

RA-JA s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma RA-JA s.r.o. sídli?

RA-JA s.r.o. má sídlo na adrese Štúrova 3412/20, Trnava, 917 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 15. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 15. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026