Green Blue, s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 47102349
DIČ: 2023739828
Mesačná 18, Bratislava

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Mesačná 18, Bratislava Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Informačné služby 63.11
Dátum vzniku: 9. 4. 2013
Základné imanie: 5,0 tis. €
Spisová značka: Sro/88514/B
Predmet podnikania (výber): Fotografické služby; Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob…; Poskytovanie služieb súvisiacich so starostlivosťou o zvieratá …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Ing. Anna Darnadyová od 2. 8. 2022
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť Green Blue, s.r.o. v roku 2025 znížila zisk o 39 % na 3,2 tis. € a tržby jej klesli o 59 % na 10,3 tis. €.

10,3 tis. €
Tržby
3,2 tis. €
Zisk
53,7 tis. €
Aktíva
44,0 tis. €
Vlastné imanie
18 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 13,5 tis., 2022 18,0 tis., 2023 2,5 tis., 2024 5,3 tis., 2025 3,2 tis.202113,5 tis.202218,0 tis.20232,5 tis.20245,3 tis.20253,2 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 26,5 tis., 2022 45,3 tis., 2023 22,4 tis., 2024 25,3 tis., 2025 10,3 tis.202126,5 tis.202245,3 tis.202322,4 tis.202425,3 tis.202510,3 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 10,3 tis. € 3,2 tis. €
2024 25,3 tis. € 5,3 tis. €
2023 22,4 tis. € 2,5 tis. €
2022 45,3 tis. € 18,0 tis. €
2021 26,5 tis. € 13,5 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Pasíva

  • Vlastné imanie44,0 tis. €
  • Záväzky9,7 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma Green Blue, s.r.o. v konkurze?

Green Blue, s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma Green Blue, s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala Green Blue, s.r.o. tržby 10,3 tis. €.

Je firma Green Blue, s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 Green Blue, s.r.o. dosiahla zisk 3,2 tis. €.

Kde firma Green Blue, s.r.o. sídli?

Green Blue, s.r.o. má sídlo na adrese Mesačná 18, Bratislava, 821 02.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 17. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 18. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026