JELMA, s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 47101512
DIČ: 2023748859
IČ DPH: SK2023748859
Čemernianska 57/45, Vranov nad Topľou

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Čemernianska 57/45, Vranov nad Topľou Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Činnosti v oblasti nehnuteľností 68.20
Dátum vzniku: 5. 4. 2013
Základné imanie: 6,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 26. 4. 2013
Spisová značka: Sro/27725/P
Predmet podnikania (výber): Textilná výroba; Odevná výroba; Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob… …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Ing. Gabriela Macková od 5. 4. 2013
    konateľspoločník
  • Ing. Jozef Macko od 5. 4. 2013
    konateľspoločník
  • Ing. Ján Macko od 5. 4. 2013
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť JELMA, s.r.o. v roku 2025 zvýšila zisk o 72 % na 175,7 tis. € a tržby jej narástli o 6 % na 393,5 tis. €.

393,5 tis. €
Tržby
175,7 tis. €
Zisk
404,9 tis. €
Celkové výnosy
558,4 tis. €
Aktíva
524,1 tis. €
Vlastné imanie
6 %
Celková zadlženosť
74,2 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 4,3 tis., 2022 117,9 tis., 2023 152,7 tis., 2024 101,9 tis., 2025 175,7 tis.20214,3 tis.2022117,9 tis.2023152,7 tis.2024101,9 tis.2025175,7 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 266,4 tis., 2022 306,0 tis., 2023 360,9 tis., 2024 372,8 tis., 2025 393,5 tis.2021266,4 tis.2022306,0 tis.2023360,9 tis.2024372,8 tis.2025393,5 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 393,5 tis. € 175,7 tis. €
2024 372,8 tis. € 101,9 tis. €
2023 360,9 tis. € 152,7 tis. €
2022 306,0 tis. € 117,9 tis. €
2021 266,4 tis. € 4,3 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok502,3 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky12,2 tis. €
  • Finančné účty30,2 tis. €
  • Časové rozlíšenie13,8 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie6,0 tis. €
  • Fondy zo zisku600 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov341,8 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie175,7 tis. €
  • Dlhodobé záväzky65 €
  • Krátkodobé záväzky25,9 tis. €
  • Časové rozlíšenie8,3 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma JELMA, s.r.o. v konkurze?

JELMA, s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma JELMA, s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala JELMA, s.r.o. tržby 393,5 tis. €.

Je firma JELMA, s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 JELMA, s.r.o. dosiahla zisk 175,7 tis. €.

Je JELMA, s.r.o. platiteľom DPH?

JELMA, s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma JELMA, s.r.o. sídli?

JELMA, s.r.o. má sídlo na adrese Čemernianska 57/45, Vranov nad Topľou, 093 03.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 10. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026