CoreSys s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 47098163
DIČ: 2023750234
IČ DPH: SK2023750234
Iršajská 866/25, Limbach

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Iršajská 866/25, Limbach Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Administratívne, pomocné kancelárske a iné obchodné pomocné činnosti 82.99
Dátum vzniku: 4. 4. 2013
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 12. 2015
Spisová značka: Sro/88408/B
Predmet podnikania (výber): Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živností (veľkoob…; Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu; Sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Matej Moravanský od 4. 4. 2013
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť CoreSys s.r.o. v roku 2025 zvýšila zisk o 20 % na 11,2 tis. € a tržby jej narástli o 21 % na 250,6 tis. €.

250,6 tis. €
Tržby
11,2 tis. €
Zisk
250,6 tis. €
Celkové výnosy
149,6 tis. €
Aktíva
85,2 tis. €
Vlastné imanie
43 %
Celková zadlženosť
13,4 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 13,1 tis., 2022 8,5 tis., 2023 6,0 tis., 2024 9,4 tis., 2025 11,2 tis.202113,1 tis.20228,5 tis.20236,0 tis.20249,4 tis.202511,2 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 92,8 tis., 2022 153,1 tis., 2023 157,2 tis., 2024 208,0 tis., 2025 250,6 tis.202192,8 tis.2022153,1 tis.2023157,2 tis.2024208,0 tis.2025250,6 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 250,6 tis. € 11,2 tis. €
2024 208,0 tis. € 9,4 tis. €
2023 157,2 tis. € 6,0 tis. €
2022 153,1 tis. € 8,5 tis. €
2021 92,8 tis. € 13,1 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok56,1 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky77,6 tis. €
  • Finančné účty15,8 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie5,0 tis. €
  • Fondy zo zisku4,9 tis. €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov64,1 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie11,2 tis. €
  • Krátkodobé záväzky64,4 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma CoreSys s.r.o. v konkurze?

CoreSys s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma CoreSys s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala CoreSys s.r.o. tržby 250,6 tis. €.

Je firma CoreSys s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 CoreSys s.r.o. dosiahla zisk 11,2 tis. €.

Je CoreSys s.r.o. platiteľom DPH?

CoreSys s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma CoreSys s.r.o. sídli?

CoreSys s.r.o. má sídlo na adrese Iršajská 866/25, Limbach, 900 91.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 16. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 16. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026