21st line s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 47085681
DIČ: 2023731303
IČ DPH: SK2023731303
Furdekova 10, Bratislava

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Furdekova 10, Bratislava Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Administratívne, pomocné kancelárske a iné obchodné pomocné činnosti 82.11
Dátum vzniku: 23. 3. 2013
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 2. 2018
Spisová značka: Sro/88236/B
Predmet podnikania (výber): vypracovanie dokumentácie a projektu jednoduchých stavieb, drobných stavieb a zmien týchto stavieb – stavebná časť; prípravné práce k realizácii stavby; reklamné a marketingové služby …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Marian Sénáši od 26. 7. 2013
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť 21st line s. r. o. v roku 2025 zvýšila zisk o 27 % na 29,4 tis. € a tržby jej narástli o 31 % na 55,8 tis. €.

55,8 tis. €
Tržby
29,4 tis. €
Zisk
86,4 tis. €
Aktíva
61,8 tis. €
Vlastné imanie
29 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 6,0 tis., 2022 43, 2023 859, 2024 23,1 tis., 2025 29,4 tis.20216,0 tis.2022432023859202423,1 tis.202529,4 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 38,4 tis., 2022 25,1 tis., 2023 47,2 tis., 2024 42,7 tis., 2025 55,8 tis.202138,4 tis.202225,1 tis.202347,2 tis.202442,7 tis.202555,8 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 55,8 tis. € 29,4 tis. €
2024 42,7 tis. € 23,1 tis. €
2023 47,2 tis. € 859 €
2022 25,1 tis. € 43 €
2021 38,4 tis. € 6,0 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Pasíva

  • Vlastné imanie61,8 tis. €
  • Záväzky24,7 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma 21st line s. r. o. v konkurze?

21st line s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma 21st line s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala 21st line s. r. o. tržby 55,8 tis. €.

Je firma 21st line s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 21st line s. r. o. dosiahla zisk 29,4 tis. €.

Je 21st line s. r. o. platiteľom DPH?

21st line s. r. o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma 21st line s. r. o. sídli?

21st line s. r. o. má sídlo na adrese Furdekova 10, Bratislava, 851 03.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 17. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026