Rosehill s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 47085053
DIČ: 2023753875
IČ DPH: SK2023753875
Rusovská cesta 56, Bratislava - mestská časť Petržalka

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Rusovská cesta 56, Bratislava - mestská časť Petržalka Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Maloobchod okrem motorových vozidiel a motocyklov 47.12
Dátum vzniku: 28. 3. 2013
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 1. 2022
Spisová značka: Sro/98442/B
Predmet podnikania (výber): Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob…; Sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb; Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Mgr. Juraj Rochfaluši od 14. 10. 2013
    konateľ
  • Mgr. Miloš Zeleňák od 21. 9. 2022
    konateľ
  • SEDUS GROUP a. s. od 4. 10. 2022
    spoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť Rosehill s.r.o. v roku 2025 zvýšila zisk na 40,5 tis. € a tržby jej narástli o 492 % na 72,8 tis. €.

72,8 tis. €
Tržby
40,5 tis. €
Zisk
72,8 tis. €
Celkové výnosy
1,6 mil. €
Aktíva
423,9 tis. €
Vlastné imanie
74 %
Celková zadlženosť
75,2 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 264,6 tis., 2022 8,0 tis., 2023 5,8 tis., 2024 2,3 tis., 2025 40,5 tis.2021264,6 tis.20228,0 tis.20235,8 tis.20242,3 tis.202540,5 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 687,0 tis., 2022 10,8 tis., 2023 15,0 tis., 2024 12,3 tis., 2025 72,8 tis.2021687,0 tis.202210,8 tis.202315,0 tis.202412,3 tis.202572,8 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 72,8 tis. € 40,5 tis. €
2024 12,3 tis. € 2,3 tis. €
2023 15,0 tis. € 5,8 tis. €
2022 10,8 tis. € 8,0 tis. €
2021 687,0 tis. € 264,6 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Zásoby1,3 mil. €
  • Dlhodobé pohľadávky50,1 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky304,1 tis. €
  • Finančné účty10,7 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie5,0 tis. €
  • Kapitálové fondy111,0 tis. €
  • Fondy zo zisku500 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov266,9 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie40,5 tis. €
  • Dlhodobé záväzky1,2 mil. €
  • Krátkodobé záväzky7,4 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma Rosehill s.r.o. v konkurze?

Rosehill s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma Rosehill s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala Rosehill s.r.o. tržby 72,8 tis. €.

Je firma Rosehill s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 Rosehill s.r.o. dosiahla zisk 40,5 tis. €.

Je Rosehill s.r.o. platiteľom DPH?

Rosehill s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma Rosehill s.r.o. sídli?

Rosehill s.r.o. má sídlo na adrese Rusovská cesta 56, Bratislava - mestská časť Petržalka, 851 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 16. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 16. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026