Marlix s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 47080647
DIČ: 2023799063
IČ DPH: SK2023799063
Smreková ulica 426/3, Záborské

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Smreková ulica 426/3, Záborské Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Špecializované stavebné práce 43.12
Dátum vzniku: 19. 6. 2013
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 2. 11. 2016
Spisová značka: Sro/28164/P
Predmet podnikania (výber): kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob…; sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu; sprostredkovateľská činnosť v oblasti výroby …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Marián Lipák od 19. 6. 2013
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť Marlix s.r.o. v roku 2025 zvýšila zisk o 124 % na 13,4 tis. € a tržby jej klesli o 10 % na 269,7 tis. €.

269,7 tis. €
Tržby
13,4 tis. €
Zisk
269,9 tis. €
Celkové výnosy
313,7 tis. €
Aktíva
50,2 tis. €
Vlastné imanie
84 %
Celková zadlženosť
29,2 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 1,8 tis., 2022 603, 2023 2,8 tis., 2024 6,0 tis., 2025 13,4 tis.20211,8 tis.202260320232,8 tis.20246,0 tis.202513,4 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 55,7 tis., 2022 125,4 tis., 2023 279,6 tis., 2024 300,1 tis., 2025 269,7 tis.202155,7 tis.2022125,4 tis.2023279,6 tis.2024300,1 tis.2025269,7 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 269,7 tis. € 13,4 tis. €
2024 300,1 tis. € 6,0 tis. €
2023 279,6 tis. € 2,8 tis. €
2022 125,4 tis. € 603 €
2021 55,7 tis. € 1,8 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok79,3 tis. €
  • Zásoby51,4 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky137,3 tis. €
  • Finančné účty45,8 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie5,0 tis. €
  • Kapitálové fondy20,0 tis. €
  • Fondy zo zisku500 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov11,3 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie13,4 tis. €
  • Rezervy201 €
  • Krátkodobé záväzky263,3 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma Marlix s.r.o. v konkurze?

Marlix s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma Marlix s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala Marlix s.r.o. tržby 269,7 tis. €.

Je firma Marlix s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 Marlix s.r.o. dosiahla zisk 13,4 tis. €.

Je Marlix s.r.o. platiteľom DPH?

Marlix s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma Marlix s.r.o. sídli?

Marlix s.r.o. má sídlo na adrese Smreková ulica 426/3, Záborské, 082 53.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 13. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 13. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026