Synergo Insight s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 47074922
DIČ: 2023723746
IČ DPH: SK2023723746
Kaštieľska 2, Bratislava-Ružinov

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Kaštieľska 2, Bratislava-Ružinov Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Administratívne, pomocné kancelárske a iné obchodné pomocné činnosti 82.99
Dátum vzniku: 19. 3. 2013
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 5. 2. 2022
Spisová značka: Sro/88105/B
Predmet podnikania (výber): Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob…; Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu; Sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Mgr. Dávid Puha od 19. 3. 2013
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť Synergo Insight s. r. o. v roku 2025 znížila stratu o 26 % na 14,1 tis. € a tržby jej klesli o 54 % na 8,3 tis. €.

8,3 tis. €
Tržby
14,1 tis. €
Strata
41,0 tis. €
Aktíva
29,8 tis. €
Vlastné imanie
27 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 21,5 tis., 2022 8,8 tis., 2023 −8,0 tis., 2024 −19,2 tis., 2025 −14,1 tis.202121,5 tis.20228,8 tis.2023−8,0 tis.2024−19,2 tis.2025−14,1 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 53,9 tis., 2022 37,4 tis., 2023 73,7 tis., 2024 18,1 tis., 2025 8,3 tis.202153,9 tis.202237,4 tis.202373,7 tis.202418,1 tis.20258,3 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 8,3 tis. € -14,1 tis. €
2024 18,1 tis. € -19,2 tis. €
2023 73,7 tis. € -8,0 tis. €
2022 37,4 tis. € 8,8 tis. €
2021 53,9 tis. € 21,5 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Pasíva

  • Vlastné imanie29,8 tis. €
  • Záväzky11,2 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma Synergo Insight s. r. o. v konkurze?

Synergo Insight s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma Synergo Insight s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala Synergo Insight s. r. o. tržby 8,3 tis. €.

Je firma Synergo Insight s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 Synergo Insight s. r. o. vykázala stratu 14,1 tis. €.

Je Synergo Insight s. r. o. platiteľom DPH?

Synergo Insight s. r. o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma Synergo Insight s. r. o. sídli?

Synergo Insight s. r. o. má sídlo na adrese Kaštieľska 2, Bratislava-Ružinov, 821 05.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 17. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026