AT Crystals, s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 47074051
DIČ: 2023728113
IČ DPH: SK2023728113
Rosinská cesta 9, Žilina

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Rosinská cesta 9, Žilina Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Vedecký výskum a vývoj 72.19
Dátum vzniku: 22. 3. 2013
Základné imanie: 15,8 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 5. 2013
Spisová značka: Sro/64886/L
Predmet podnikania (výber): Administratívne služby; Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob…; Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Peter Mačuš od 9. 9. 2025
    konateľ
  • AT Gravity, s. r. o. od 28. 7. 2026
    spoločník
  • Grafen Tech s.r.o. od 11. 3. 2025
    spoločník
  • Juraj Kajan od 11. 3. 2025
    spoločník
  • Tomáš Gregor od 25. 3. 2022
    spoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť AT Crystals, s. r. o. v roku 2025 zvýšila zisk o 169 % na 2,3 tis. € a tržby jej klesli o 79 % na 22,0 tis. €.

22,0 tis. €
Tržby
2,3 tis. €
Zisk
372,6 tis. €
Celkové výnosy
446,0 tis. €
Aktíva
108,8 tis. €
Vlastné imanie
76 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 425, 2022 552, 2023 702, 2024 855, 2025 2,3 tis.202142520225522023702202485520252,3 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 153,3 tis., 2022 136,0 tis., 2023 148,6 tis., 2024 107,3 tis., 2025 22,0 tis.2021153,3 tis.2022136,0 tis.2023148,6 tis.2024107,3 tis.202522,0 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 22,0 tis. € 2,3 tis. €
2024 107,3 tis. € 855 €
2023 148,6 tis. € 702 €
2022 136,0 tis. € 552 €
2021 153,3 tis. € 425 €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok331,7 tis. €
  • Zásoby225 €
  • Krátkodobé pohľadávky16,4 tis. €
  • Finančné účty97,6 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie-59,2 tis. €
  • Kapitálové fondy193,3 tis. €
  • Fondy zo zisku578 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov-28,2 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie2,3 tis. €
  • Dlhodobé záväzky2,1 tis. €
  • Krátkodobé záväzky315,4 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma AT Crystals, s. r. o. v konkurze?

AT Crystals, s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma AT Crystals, s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala AT Crystals, s. r. o. tržby 22,0 tis. €.

Je firma AT Crystals, s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 AT Crystals, s. r. o. dosiahla zisk 2,3 tis. €.

Je AT Crystals, s. r. o. platiteľom DPH?

AT Crystals, s. r. o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma AT Crystals, s. r. o. sídli?

AT Crystals, s. r. o. má sídlo na adrese Rosinská cesta 9, Žilina, 010 08.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 15. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 15. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026